Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 2 10 0.5
Studio 05 January, 2021 3518
Μεταμεσονυχτια μινι περιοδια
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Χτες βραδυ και ενω ελιωνα σπιτι μετα τη δουλεια πεφτει τηλεφωνο απο το στεκι οτι η παρεα ειναι εκει και τα πινει. Ειπα να μην τους χαλασω το χατιρι χρονιαρες μερες και ξεκινω και γω για κει.Μετα απο κατι ποτα/σφηνακια και εχοντας παει η ωρα 02:00 αισθανομαι μια ενοχλιση στους ορχεις, κατι σαν φουσκωμα. Αυτο πρεπει να το κοιταξω σκεφτηκα. Τους χαιρεταω και την κανω με ελαφρα για Χωματιανου.Εκει συναντησα την Μονικα. Συμπαθητικο κοριτσακι απο Ρουμανια. Δεν λεει οχι σε τιποτα, ειναι ευθυμος χαρακτηρας και γενικα ειναι μια πολυ τιμια επιλογη στα 20 ευρω. Απο το συγκεκριμενο σπιτι ποτε δεν ειχα παραπονο. Τα κοριτσια του ειναι αρτια εκπαιδευμενα και επιλεγμενα να καλυπτουν τις απαιτησεις μου σε εμφανιση και services.
Μετα λοιπον απο ενα ευχαριστο 20λεπτακι και ενω ειμαι εθνικη και ανηφοριζω να το παλι το φουσκωμα. Πρεπει να το κοιταξω ξανασκεφτηκα. Επομενη σταση στο στουντιο aliengirls. Με υποδεχεται μια ευγενεστατη κυρια η οποια μου πιανει την κουβεντα. Πως μας βρηκατε με ρωταει (τα καλα του MAD δηλαδη); Απο το ιντερνετ της λεω. Λες και της ειπα οτι ειμαι ο εμιρης του Καταρ. Να σας φερω ενα νερακι, πως το θελετε, κρυο, μισο/μισο και αλλα τετοια. (Εδω λοιπον φαινεται η δουλεια των φορουμς την οποια πρεπει να στηριζουμε με τις κριτικες μας με απωτερο σκοπο την καλυτερη εξυπηρετηση μας. Αφιερωνουμε λιγο χρονο αλλα αφενος στηριζουμε τα φορουμς, αφετερου κερδιζουμε σε υπηρεσιες ενω παραλληλα βελτιωνουμε την αγορα).Πινω λοιπον το νερακι μου αλλα το φουσκωμα εκει. Εμφανιζεται λοιπον η τζουλια...Ωραια κορμι ελαφρως γυμνασμενο. Προσωπο εκφυλο και χρωματικος συνδυασμος που σκοτωνει. Μελαχρινη με μπλε ματια. Μολις την ειδα καταλαβα πως θα εδινε ριζικη λυση στο προβλημα μου. Εκει λοιπον αρχιζει η κυρια να λεει τα προγραμματα.
Δυστυχως το site τους δεν ειναι ενημερωμενο. Υπαρχει προγραμμα με 30 ευρω που περιλαμβανει μασαζ και στοματικο αλλα δεν αναφερεται. Επισης δεν αναφερεται οτι στα 50 ευρω πλεον περιλαμβανεται μασαζ
ή ποδολαγνεια κατι που καποτε κοστιζε 60 ευρω. Επιλεγω λοιπον το 50αρι με ποδολαγνεια και περναω. Το δωματιο ομορφα διακοσμημενο. Παντοφλες σφραγισμενες δεν υπηρχαν οποτε δεν χρησιμοποιησα τις χρησιμοποιημενες. Κανω ντουζ και ξαπλωνω βλεπωντας τηλεοραση. Περιμενα κανα 20 λεπτο στο δωματιο αλλα δεν με χαλασε γιατι αφενος φορτιζε η μπαταρια και αφετερου ειχε ενα ενδιαφερον
ντοκιμαντερ στην τηλεοραση που ισως και να λεγοταν στα αδυτα του παχεος εντερου γιατι ηταν μια και της ειχαν κανει τον πρωκτο μπουγαδοκοφινο.
Μετα τα πολλα ερχεται η κοπελια...Χαμογελαστη μου συστηνεται και αρχιζει να τριβεται με μαεστρια. Αφου ο φαλακρος εκδικητης ηταν και παλι σε πληρη στυση ξεκινα να τον παιζει με τα περιποιημενα πατουσακια της. Ξεχασε ομως να βγαλει το στρινγκ ωστε να εχω ωραια θεα. ΑΑΑ θα σε μαλωσω της λεω. Ειναι αδικο αυτο που κανεις. Χωρις δευτερη κουβεντα το βγαζει. Μια ωραια μικρη τρυπουλα εμφανιζεται μπροστα μου. Αρκετη ωρα μετα τη βουταω γιατι ηθελα να πιπιλισω θηλες. Ωραιες και μεγαλες. Επειτα μου φοραει λιγο ατεχνα το κουστουμι και αρχιζει το στοματικο. Τα πηγε πολυ καλα για
κανα 10λεπτο μεχρι που της ζητησα να ξαπλωσει. Ξεκιναω λοιπον αργα στην αρχη αλλα επειδη ηταν η δευτερη φορα για να τελειωσω επρεπε να πιασω κοφτες. Μια χαρα ανταποκριθηκε και σε αυτο. Αφου τελειωσα πιασαμε λιγο την κουβεντα. Ανεβηκε στο κρεβατι και χορευε αισθησιακα. Της λεω sex show εχει ζητησει ο επομενος και γελασαμε λιγο ακομα. Με φιλησε και την εκανε. Μπηκα και γω για ντουζ και χωρις φουσκωμα πλεον γυρισα για νανι...

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Τζουλια
Κοπέλες διαθέσιμες
Τζουλια
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
December 27, 2012
Τιμή €
50
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
  • Με σκούφο
Fetish
Ποδολαγνεια
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 December, 2012
Best review at 2012!winner trelouros!στο απονεμω!σηκωσε το το γαμημενο...
Δεν έμεινε νεφρό!
Υποκλινομαι !!!!!!
M
MORBID7
28 December, 2012
Πήγες στο Alien Girls? Αυτό είναι Αντιοχείας 64!

Το Golden Girls είναι Βρυούλων (αμέσως δίπλα στο Alien) και νομίζω δεν λειτουργεί τώρα.

Μάλλον δεν έπρεπε να μπει η κριτική στο Golden αλλά στο Alien. Έτσι,..... για το τυπικό της υπόθεσης.
I
iccaros
29 December, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Alien Girls...Εκει δεν υπρχει αλλο...Ασε που νομιζω οτι και το κτηριο το ιδιο ειναι. Απλα το στουντιο αλλαξε ονομα τοτε...
T
trelouros
30 December, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα κτίρια είναι γειτονικά. Εχω πάει και στα δύο. Εϊναι διαφορετικά! Οι περισσότερες κοπέλες ήταν οι ίδιες.

Τωρα το GG είναι κλειστό σαν χώρος νομιζω.

ΥΓ. Πιθανόν η ιδιοκτησία να είναι ίδια (δεν μπορώ να το ξέρω)

I
iccaros
30 December, 2012
Πολύ καλά κάνεις και ενημερώνεις για τα προγράμματα. Εγώ έχω καιρό να πάω και φαινεται έχουν νέα. Δεν κατάλαβα το προγραμμα με 30 ευρω που περιλαμβανει μασαζ και στοματικο αλλα δεν αναφερεται. Τί είναι? Τί διαφορά έχει από το άλλο με τα 50 ευρώ?

Υποθέτω η τιμή για το κάθε πρόγραμμα έχει σχέση και με την κοπέλα. Δηλ. ίσως άλλες δουλεύουν με λιγότερα και αλλες όχι.
I
iccaros
02 January, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το προγραμμα με 30 ευρω περιλαμβανει μονο πιπα και μασαζ. Οχι σεξ. Αυτη ειναι η διαφορα απο τα 50.
T
trelouros
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Αποτελέσματα ανά σελίδα:

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *