Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.2 1 10 0.5
Call Girls 30 July, 2015 1980
Η επιτομή τη αποτυχίας
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Η ημερομηνία της συνάντησης ενδεικτική. Λοιπόν η τύπισα γράφει στην αγγελία της "Άν με συναντήσεις θα καταλάβεις πως δεν έκανες λάθος! Δεν έχω πίεση χρόνου, έρχομαι τελείως μόνη, με κέφι για αξέχαστη παρέα, όμορφη, καθαρή, απελευθερωμένη!". Μόλις την συνάντησα κατάλαβα ότι είχα κάνει τεράστειο λάθος. Είναι μια γυναίκα με περιττά κιλά, τελείως αδιάφορη, που κάνει την δουλειά καθαρά για τα λεφτά. Προφανώς οι φωτογραφίες της δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα. Ο μόνος λόγος που έκατσα τελικά στο ραντεβού ήταν γιατί λυθπήθηκα τα λεφτά που πλήρωσα για το δωμάτιο. Μόλις τελείωσε ο πρώτος γύρος και ενώ δεν ειχε περάσει ένα τέταρτο, η τύπισσα άρχισε να ντύνεται και αρχίζω να τρελαίνομαι. Την ρωτάω "Που πας; Το ραντεβού είναι για μια ώρα" και απαντάει "και που θες να ξέρω ότι θέλεις 2η φορα;" Πρόσπάθησα ευγενικά να της εξηγήσω ότι τέτοιες συμπεριφορές δεν είναι επαγγελματικές, αλλά έχασα τα λόγια μου. Αυτά ως προς το "χωρίς πίεση χρόνου" που γράφει στην αγγελία της. Ως προς την συμμετοχή στο σεξ, θα πέρναγα καλύτερα με ένα fleshlight. Πεταμένα λεφτά, χαμένος χρόνος

Πληροφορίες

Ημερομηνία
July 01, 2015
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
80
Service Style
PSE
Φιλί
καθόλου
Πίπα
Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ψεύτικες / Άλλη κοπέλα
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 July, 2015
Για να γλυτωσεις 20-25 το πληρωσες επι 4.Αυτη νομιζω ειναι στα 100 συν 50 πρωκτικο
A
akas
03 August, 2015
Λοιπόν η τύπισσα έχει κι άλλο προφίλ στο GreekAds με το ψευδόνυμο "Αννα (πρωην μοντέλο)". Όταν την ξαναείδα στην πόρτα τα πηρα στο κρανίο και το 23άρι για το δωμάτιο πεταμένο. Φαντάζομαι έχει πολλά. Προσοχή συναγωνιστές!
U
ulyssesu
15 August, 2015
Παιδια αυτες τις διωχνετε δεν δινετε λεφτα ουτε ευρω μη κανετε μαλακιες.
V
volta
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Αποτελέσματα ανά σελίδα: