Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 4 10 0.5
Call Girls 13 June, 2015 1352
Αξιαγαμητη...Αλλα
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Συνεχεια ενημερωσης από παλιες συναντήσεις...Καταρχήν την Γκιουζελ την ειχα παρει σε duo με Βανεσσα αλλα πιστευω πως εχω την εμπειρια να την κρινω και ατομικα παρολο που οντας η πρωτη μου φορα σε duo περασα πολύ καλα(μονο και μονο η εμπειρια του διπλοτσιμπουκου για πρωτη φορα αρκει οσοι το εχουν ζησει ξερουν...)Λοιπον παμε να πουμε δυο-τρια πραγματάκια μιας και δεν εχει γραφτει κατι μεχρι τωρα σε κριτικη για την εν λογω...Η Γκιουζελ μη σας μπερδευει το ονομα Ρουμανα είναι και ηταν νταρντανομουνα από κατασκευης πριν παρει καποια εξτρα κιλακια μεχρι τελος καλοκαιριου νομιζω που ηταν το τελευταιο της περασμα "επισημά" ως τουρ...Το γραφω ετσι γιατι για μεγαλο διαστημα εμενε Γλυφαδα μαζι με Βανεσσα...Είναι πανω από 1.75 με την κωλαρα της ως υπερατου και βεβαια από περσι περιπου με νεα τουμπανα βυζια...Είναι αξιαγαμητη και στο πεδιο μαχης παιρνεις και γλωσσοφιλα και βεντουζαριστη πιπα και καλο πηδημα. Αλλα για να δικαιολογησω και τον τιτλο ενας εμπειρος παιχτης ευκολα μπορει να διακρινει ότι η ολη συμπεριφορα μυριζει ρομποτικη...Τι σημαινει αυτό?Σημαινει ότι αυτή η πονηρη ρουμανα φαινετε από το βλεμα της πως σε βλεπει σαν ευρω αδερφε μου...Ε εμενα αυτό μου χαλαει ττην παραμυθα sorry και δυσκολα θα ξαναεπερνα...Nα γαματε ρε...

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 01, 2014
Πόλη
Αθηνα
Χώρα
Ελλαδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
150
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Τα φτύνει
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Ηλικία Πελάτη
100
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού