Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Studio Girls A antgratis 29 June, 2018 361
μετρια
Γενική βαθμολογία 

5.7
Εμφάνιση πρόσωπο 

6.5
Εμφάνιση σώμα 

6.0
Συμπεριφορά κοπέλας  

5.0
Συμμετοχή 

4.5
Καθαριότητα κοπέλας 

7.0
Καθαριότητα χώρου  

10.0
Συμπεριφορά υπηρεσίας 

6.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

3.5
καλησπέρα
έκανα το λάθος να κατηφορίσω στα studio της βουλιαγμένης (μάλλον πρώτη φορά) γαι να επισκεφτώ την holly που για καιρό τώρα μου αρέσαν οι φωτο της και ήθελα να την δω
πριν παω στο deluxe πέρασα και απο το μελαντιας 50, όπου διαπίστωσα τον πολυ΄κυριλε χώρο που εχουν , τα κορίτσια οχι κατι τρομερό αλλα οχι κατι κακο , μετρια πράγματα, και στα δυο στουντιο όπου ρώτησα δεν δίνουν φιλια τα κορίτσια
παμε λοιπόν στην holly, ειχα δει τις φωτο της και μου αρεσε πολύ, όταν πηγα στο στούντιο ειδα ενα κορίτσι αρκετα κοντο με πλαστικές πλεον σε στηθος και χειλη, και λιγο απότομο
γιατι πέρασα? γιατι είχε πάει 2 και δεν ήθελα να παω αλλού να ψαχνω .... το εχετε παθει και εσεις να φανταστώ?
τσπ, έρχεται στο δωμάτιο το κορίτσι κρύο σαν παγοκολόνα, ουτε φιλιά ουτε χάδια, μονο λιγο άγγιγμα στο εργαλείο, χωρίς τρυφεράδα χωρίς κανένα ερωτισμό ,χωρίς τιποτα
περναει προφυλακτικό, και αρχίζει ενα χωρίς λόγο στοματικό, βάζει τζελ και ανεβαινει πανω μου. αρχίζει έντονες κραυγές χωρις λόγο χαχαχαχαχα και κάποια στιγμη τέλειωσα, έτσι απλά και άγευστα χαχαχαχα
δεν εχω ξαναζήσει τετοια αποτυχία
όπως και να έχει πάμε για αλλά
εγω δεν ξαναπαω γιατι θεωρω οτι ειναι γραμμη στουντιο οχι μονο κοπέλας

Πληροφορίες

Studio συνάντησης
studio deluxe
Ημερομηνία
June 27, 2018
Βάρδια
Βραδινή
Τιμή €
50