Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 12 10 0.5
XXX Hotels Sex Hotels 01 December, 2020 2913
ΕΞ-ΑΡΧΕΙΑ
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Η ημερομηνία είναι εντελώς ενδεικτική, έχω επισκεφτεί το μαγαζί πάνω απο 15 φορές γιατί βολεύει μιας και παίζω στο κέντρο. Τα δωμάτια είναι πάντα καθαρά και πάντα φρεσκάρονται κάθε φορά που αφήνεται κλειδί στον πάγκο της reception. Οι υπάλληλοι όλοι άντρες στην υποδοχή (θηλυκά έχει μόνο στην καθαριότητα που ουδέποτε κοιτάνε/ασχολούνται ποιος με ποια κ τι) είναι ευγενικοί, προσπαθούν διακριτικά να σε καλύψουν. Πάρκινγκ διατίθεται άνετο στην ζωοδόχου πηγής γτ εξάρχεια και παρκινγκ είναι ασύμβατες έννοιες, ΑΝ το χρειάζεσαι, αν είσαι με μηχανή παρκάρεις και στα ανηφορικά σκαλιά της υποδοχής (που λέει ο λόγος). Τα δωμάτια ιδίως οι σουίτες είναι πάντα πάνω απο το μέσο όρο διαθέτουν στην πλειονότητά τους καθρέπτες πλάγια, απο πάνω, κάθετα - γενικά αμα είσαι με ωραίο μωρό, αισθάνεσαι κ λίγο Rocco Siffredi, τα δε 1-2 απο αυτά έχουν και τζακούζι. Πάμε και στα negative. 1ο και αξεπέραστο ξενερουά είναι οτι δε παίζουν πουθενά τουαλέτες, αμα θες να κατουρήσεις (που λογικά θα θες εκτός αμα πας για ξεπέτα μισαώρου) έχεις 2 επιλογές α) το ντουζ, β) το νιπτήρα - unfucking believable re, βαλτε μια τουαλέτα ήμαρτον. 2ο αρνητικό είναι οτι αμα πας rush hour (όσες φορές έχω πάει πολύ κόσμο έχει απογεύματα, πρωι εισαι εσυ κ οι καθρέπτες, βράδυ νωρίς επίσης) παίζει να σου πούνε κατσε 5' ν αδειάσει αυτό που έκλεισες. Δε συζητάω καν να μην πάρεις απο πριν να κλείσεις, παίζει να περιμενεις κ μισάωρο. Οπότε αντιλαμβάνεστε ιδίως όσοι τραβιέστε στο κρυφό οτι αυτό αποτελεί πρόβλημα, κυρίως ψυχολογικό γτ τραβάς άγχος. Δεν εχω δοκιμάσει τριολέ εκεί, νομίζω οτι χρεώνεται εξτρα το 3ο άτομο. Στην tv παιζουν συνδρομητικά και 3 καναλια πορνό, 2 ετεροσεξουαλ και 1 τίγκα στα βέλια (καλύπτοντας προφανώς διάφορα γούστα)

Πληροφορίες

Ημερομηνία
January 17, 2017
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού