Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 4 10 0.5
Call Girls 28 January, 2015 817
Δεν πέρασα καλά!
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Πάντα πρέπει να υπολογίζουμε τη χημεία που αναπτύσσεται ανάμεσα σε δυο ανθρώπους. Αυτή τη φορά δεν λειτούργησε με αυτό το κορίτσι. Δεν ήταν η πρώτη επιλογή μου για εκείνη τη μέρα αλλά ήμουν και περίεργος. Μπήκε πολύ ψυχρά και πολύ κομπλαρισμένη.
Το πρόσωπο της ήταν πολύ σλάβικο για τα γούστα μου και σχεδόν ανέκφραστο όλη την ώρα. Ανατομικά ωραίο, αλλά σαν μάσκα!!
Το σώμα πάρα πολύ αδύνατο και με πολλά τατουάζ...αυτό στο στήθος έβγαζε μάτι. Μίλαγε ελάχιστα αγγλικά και αυτό δυσχέραινε ακόμα περισσότερο το σπάσιμο του πάγου.
Με το που ήρθε κάθισε μαζεμένη μακριά μου. Μου έδωσε την αίσθηση ότι χρονοτριβούσε. Αναγκάστηκα να την ..."σπρώξω" στο μπάνιο, αφού δεν έβλεπα να κάνει κάποια κίνηση.
Όλα αυτά με είχαν κάπως ξενερώσει, οπότε δεν έβαλα τα δυνατά μου για να την "περιποιηθώ" αλλά και αυτή δεν πήρε καμία απολύτως πρωτοβουλία....μετά από ώρα σκέφτηκε την πίπα. Σε αυτό ήταν καλή και κάπως με ξύπνησε. Τα υπόλοιπα ήταν απλά διεκπεραίωση.
Τελικά, δεν πέρασα ωραία. Μπορεί να έφταιγα εγώ, αλλά και η κοπελιά δεν πήρε ποτέ το παιχνίδι πάνω της. Δεν ήθελε; δεν μπορούσε; Δεν μπορώ να το κρίνω αντικειμενικά αλλά μόνο συγκριτικά...και η σύγκριση δεν την ευνοεί καθόλου. Μου έδωσε έντονα την εντύπωση ότι έκανε αγγαρεία, τουλάχιστον εκείνη την ημέρα και με μένα.
Ίσως να λειτουργούσε διαφορετικά με κάποιον που θα ενθουσιαζόταν μαζί της. Σαν επαγγελματίας όμως θα περίμενα να τον προκαλέσει αυτή αυτόν τον ενθουσιασμό. Γιαυτό πιστεύω ότι δεν το έχει...προς το παρόν.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 03, 2015
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
150
Service Style
GFE
Φιλί
Χώρις γλώσα
Πίπα
Με σκούφο
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 March, 2015
απο τα λεγομενα σου προκυπτει εν αρκετα αποτυχημενο ραντεβου αλλα το 7,5 συνολικη βαθμολογια ειναι υψηλη.
B
beverly
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: