Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 7 10 0.5
Άννα-590
Call Girls 26 July, 2020 18546
Ένα καλό Μιλφ
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση πρόσωπο
 
7.0
Εμφάνιση σώμα
 
7.0
Συμμετοχή
 
9.0
Συμπεριφορά/Social time
 
9.5
Καθαριότητα κοπέλας
 
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
8.5
Χθες Σάββατο συνάντησα την Άννα – 590, όπως δηλώνει, φυσικά είναι άλλο το πραγματικό της όνομα όμως επιτρέψτε μου να μην το αποκαλύψω.

Να αναφέρω ότι πληροφορήθηκα για την κοπέλα, πριν την συναντήσω, από φίλο μέλος του forum μας.

Η Άννα είναι μια γυναίκα 46 ετών μελαχρινή, με καλό για την ηλικία της σώμα, με καλή υφή δέρματος, εγώ τουλάχιστον ευχαριστήθηκα και το χάϊδεμα, πολύ ευγενική, αμέσως το αντιλαμβάνεσαι από την τηλεφωνική επικοινωνία και καθαρή, πολύ καθαρή.

Είναι μια συνειδητοποιημένη γυναίκα, οι μοναδικοί πόροι της είναι τα ραντεβού που κάνει, τον πελάτη που πρωτοσυναντά θέλει να τον κρατήσει και γι’ αυτό φροντίζει να τον ικανοποιήσει. Δίνει πολύ καλά γλωσσόφιλα και μάλιστα τα επιζητά, σε φιλά παντού, στο λαιμό, στο στήθος και πιο χαμηλά , ξέρει η ‘άτιμη’ να σε καυλώνει. Κι έτσι όπως σ’ έχει καυλώσει της τον καρφώνεις στο στόμα.

Είναι αρκετά υποτακτική, δεν σου αρνείται σχεδόν τίποτα, φυσικά όχι ανωμαλίες. Στο στοματικό είναι καλή, μάλιστα της πιέζεις το κεφάλι και της τον βάζεις όλον μέσα στο στόμα και δεν δυσανασχετεί, δηλαδή της γαμάς κάργα το στόμα και για όση ώρα θες, δεν πρόκεθται να διαμαρτυρηθεί. Την ξαπλώνεις ανάσκελα με το κεφάλι εκτός κρεβατιού και της πηδάς το στόμα, πνίγεται ξεπνίγεται (έχει καλή τεχνική και παίρνει ανάσες και δεν πνίγεται) συνεχίζει και πάλι δεν διαμαρτύρεται.

Τα ατού της είναι η υποτακτικότητα, πρωτοβουλίες δεν παίρνει όμως ακολουθεί, αλλά και το πρωκτικό, γαμάς την ‘πίσω πόρτα’ όση ώρα θες, όσο δυνατά θες, διαμαρτυρίες δεν θ’ ακούσεις από τα χείλη της. Επίσης κάνει πολύ καλό τελειωτικό, στον γυαλίζει στην κυριολεξία και τα φτύνει στον νιπτήρα, εάν τα κατάπινε (της το ζήτησα αλλά αρνήθηκε) θα ήταν το τέλειο κι έτσι όμως εμένα με ικανοποίησε, η Άννα κάνει από τα καλύτερα τελειωτικά.

Την πήρα σε σύντομο χρονικό διάστημα δυο φορές, την δεύτερη μου φάνηκε πιο όμορφη, ήταν αμέσως μετά τις ολογοήμερες διακοπές της και το πρόσωπό της, πράγματι ξεκούραστο μου φάνηκε και ήταν πιο όμορφο. Το κακό μα’ αυτήν είναι, όπως μου είπε, ότι δεν περιποιείται τον εαυτό της δεν βάζει κρέμες προσώπου παρόλο που έχει.

Ακόμη και στην κουβέντα είναι καλή, εδώ να ενημερώσω ότι η Άννα είναι Ελληνίδα με ότι αυτό σημαίνει για τον καθένα.

Η Άννα λοιπόν κατ’ εμέ είναι ένα καλό Μιλφ γι’ αυτούς που προτιμούν τις λίγο μεγαλύτερες γυναίκες , αλλά και για κάποιους σαν κι εμένα που προτιμούν τα πιπίνια και για αλλαγή θέλουν και κάποια που να ξέρει και θέλει να περιποιείται τον άνδρα, να είναι τόσο υποτακτική όσο πρέπει και για να ευχαριστηθείς πρωκτικό.

Αυτά και να περνάμε όλοι καλά. Καλές διακοπές σε όσους ετοιμάζονται να φύγουν.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
July 25, 2020
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
80
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα φτύνει
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Ηλικία Πελάτη
56
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Σχέση-Παντρεμένος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 July, 2020
Χχχμμμ ενδιαφέρον φαίνεται. 80€ με πίσω πόρτα, μια χαρά το βρίσκω
V
voyager
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: