Λεπτομέρειες αξιολόγησης

[]
Call Girls 22 October, 2018 5697
Γλυκυτατο πλασμα
Γενική βαθμολογία 

8.8
Εμφάνιση πρόσωπο 

8.0
Εμφάνιση σώμα 

8.0
Συμμετοχή 

9.0
Συμπεριφορά/Social time 

10.0
Καθαριότητα κοπέλας  

10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

9.0
Μετα το παρτυ που μου ειχε κανει πολυ καλη εντυπωση ψηνομουν να την παρω την Αμαλια.Και οπως ειπε ο Φιλος μου Λιαρης πρεπει τα κοριτσια που μας εκαναν την τιμη και ηρθαν στο παρτυ να δωσουμε προτεραιοτητα στα ραντεβου μας.Κι οπως εγινε.Ευκολη συννενοηση με την κοπελα με μηνυμα στο viber και κλεισιμο ραντεβου για την επομενη ημερα.Μονο στο ξενοδοχειο που ηθελα δεν την βολευε αλλα μικρο το κακο.Ακριβως στην ωρα της και 10 λεπτα νωριτερα μπορω να πω κατεφτασε.Με το που ανοιξα την πορτα χοιμηξε κατα πανω μου κι εγω μιας και απο τι καταλαβα η συμπαθεια ηταν αμοιβαια.Πολυ γλυκια καθαρη και sexy κοπελιτσα 22 χρονων.Απαλο δερμα σαν βελουδο petit σαν την φιλη της την Katty.Ωραιο κωλαρακι και μικρα βυζακια.Οι υπηρεσιες της πολυ καλες το στοματικο της ειναι το ατου της και οπως μου ειπε της αρεσει πολυ.Δεν χρειαστηκε στην δικη μου περιπτωση μιας και ημουν φτιαγμνενος ηδη απο το μπαλαμουτι και τα φιλια και ηθελα να περασουμε στο παρασυνθημα.Σεξ και γλωσσοφιλα εδιναν και επαιρναν πολυ ορεξη απο την κοπελα και δεν ειδα καμια βιασυνη και ξεπετα οπως ειχα διαβασει.Μια ωρα και κατι καθαρου σεξ ειχαμε και εδειχνε ακουραστη.Στο social πολυ φιλικη και ανετη και συνηδητοποιημενη γι αυτο που κανει.θα ηθελα στο μελλον να την ξαναδω.Τα λεφτα που παιρνει και για τις υπηρεσιες της την καθιστουν vfm.Ευχαριστω Αμαλιτσα για την υπεροχη μιαμιση ωρα που μου χαρισες εισαι ενα γλυκυτατο πλασμα.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 10, 2019
Πόλη
Αθηνα
Χώρα
Ελλαδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
120
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Ελεύθερος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 March, 2019
Ωραίος ο Δημήτρης! Πάντα να περνάς καλά φίλε.
L
liaris
12 March, 2019
Ευχαριστω φιλε Λιαρη κι εσυ το ιδιο.
D
dimitri7
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα:

Αφήστε μια απάντηση