Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 21 10 0.5
Massage GIrls / Μασαζοκόριτσα 17 July, 2016 17889
Το κατέχει το αντικείμενο!
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Ήρθε λοιπόν η ώρα να γράψω και εγώ τις εντυπώσεις μου από την Αγνή.

Αρχικά πρέπει να πω ότι η Αγνή δεν είναι σε καμία περίπτωση αυτό που λέμε "γυναικάρα". Είναι μια κοντούλα και αφρατούλα κοπέλα, με συμπαθητικό προσωπάκι και γενικά είναι αυτό που λέμε γυναίκα με "πιασίματα"
Βέβαια πέρα από αυτό η Αγνή είναι άψογη στις υπηρεσίες της και σε αυτό τον τομέα της βγάζω το καπέλο! Κατ' αρχήν είναι πολύ καθαρή και με περιποιημένα άκρα (κάτι πολύ βασικό για εμένα).Το βασικότερο όμως είναι ότι κάνει τα πάντα για να ικανοποιήσει τον πελάτη, δεν βιάζεται και γενικά οι συναντήσεις μαζί της είναι πάντα καλές.
Στο κομμάτι του μασάζ η κοπέλα το έχει. Δεν σε χαϊδεύει να περάσει η ώρα και με τις γνώσεις της καταφέρνει να χαλαρώνει πάντα τον πελάτη της. Αλλά και στα υπόλοιπα η Αγνή δεν αφήνει τίποτα στην τύχη. Έχει τεχνική και πάντα προσπαθεί να βρει τι ευχαριστεί τον άλλον! Και εδώ ένα μεγάλο "+".

Σαν συμπέρασμα η Αγνή είναι μία πολύ καλή περίπτωση , φτάνει να μην έχει κανείς υπερβολικές απαιτήσεις στην εμφάνιση. Και φυσικά είναι μία πολύ Value for Money περίπτωση και την συνιστώ ανεπιφύλαχτα.

Αυτά και να περνάτε καλά

Πληροφορίες

Ημερομηνία
January 15, 2017
Πόλη
Αθήνα
Διάρκεια Μασάζ
120 λεπτα
Τιμή €
80
Χώρος
Outcall / Στο χώρο σου (hotel / home)
Τεχνική στο μασάζ
Αισθησιακό
Είδη massage
Αισθησιακό / Ερωτικό μασάζ
Happy Ending ?
Ναι / Yes
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού