Αναζήτηση

Review Detail

8.3 21 10 0.5
Massage GIrls / Μασαζοκόριτσα July 17, 2016 14128
ΤΡΙΟ ΑΓΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Overall rating

7.2
Εμφάνιση πρόσωπο

7.5
Εμφάνιση σώμα

6.0
Συμπεριφορά/Social time

9.5
Συμμετοχή

9.5
Καθαριότητα κοπέλας

9.5
Ποιότητα / Γνώσεις Μασάζ

1.0
Σχέση απόδοσης/τιμής

9.5
Ραντεβου με Αγνή και Κατερίνα σε ξενοδοχείο νοτίων προαστείων.Να διευκρινίσω εξ αρχής οτι οι τιμές και η βαθμολογία έχουν να κάνουν αποκλειστικά με σέξ,στο συγκεκριμένο ραντεβού δεν υπήρχε μασάζ εφόσον έτσι ήταν κανονισμένο.
Με την Αγνή έχουμε ξαναβρεθεί κατ επανάληψη στο παρελθόν για το γνωστό της πρόγραμμα.Αυτή την φορά όμως φέρνει μαζί της και μια πιτσιρίκα ονόματι Κατερίνα για να συμμετέχει στο τρίο που ζήτησα(ψηλή/ξανθιά/χωρίς τουπέ/στητό στήθος/καθαρή/δοτική/στενή /χωρίς μη και όχι),άγνωστη σε μένα και απ ότι κατάλαβα και άγνωστη γενικά στο χώρο.
Τα κορίτσια ήρθαν στην ώρα τους,χαμογελαστά και φρέσκα,δεν χρονοτρίβησαν καθόλου σε ντουζ κλπ και η μάχη ξεκίνησε.........
ΣΥΜΜΕΤΈΧΟΥΝ σε όλα και μεταξύ τους,ελεύθερο στοματικό,γλωσσόφιλα,εναλλαγή στάσεων,τελείωμα στο στόμα,και γενικά ότι και όπως το ζητήσεις γίνεται πράξη εκτός από πρωκτικό.
50 λεπτά κράτησε ο αγώνας χωρίς να δυσανασχετήσει καμιά τους εν αντιθέση μάλιστα έδειχναν να το απολαμβάνουν έστω κ αν ήταν θεατρικό.......δεν μπορώ νάμαι και απόλυτα σίγουρος άλλωστε.
Για αυτά τα χρήματα θεωρώ ότι είναι αξιόλογο και προσιτό σ όσους δεν έχουν την δυνατότητα για διπλό πράσινο.......
Σίγουρα θα επαναλάβω,αυτά προς το παρόν,νάστε καλά κορίτσια.........

Πληροφορίες

Ημερομηνία
September 03, 2019
Πόλη
αθηνα
Διάρκεια Μασάζ
60λ
Τιμή €
140
Χώρος
Outcall / Στο χώρο σου (hotel / home)
Τεχνική στο μασάζ
καμία
Είδη massage
Αισθησιακό / Ερωτικό μασάζ
Happy Ending ?
Ναι / Yes
Report this review Was this review helpful? 0 0

Comments

3 results - showing 1 - 3
Ordering
Already have an account? or Create an account
September 04, 2019
Απ' ότι ξέρω η Αγνή κάνει τρίο με την φίλη την την Κατερίνα ΜΑΜΒΑ. Γνωστή στο χώρο, πολύ καλό παιδί και με πολύ πολύ καλές υπηρεσίες. Εγώ της Κατερίνας της έχω αδυναμία και είναι ένα από τα στανταράκια μου.
L
liaris
September 04, 2019
+1 στον φιλο liaris. Η Κατερινα ειναι πολυ γνωστη στον χωρο αν κ εχω 1 χρονο να την δω θα την τιμησω σιγουρα αυτες τις μερες κ μαλλον θα ειναι παρεα με την Agni.
M
mp0uklas
September 05, 2019
Αν αυτές οι βσθμολογίες αφορούν την Αγνή, τότε ίσως θα ήταν σωστό να ποστάρεις ανάλογη κριτική και για την Κατερίνα Mamba βάζοντας αντίστοιχα τις βαθμολογίες που αφορούν εκείνη
V
voyager
3 results - showing 1 - 3
Results per page: