Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 5 10 0.5
Call Girls 22 April, 2016 1626
Μέτρια πράγματα
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Το κορίτσι αποφάσισα να το συναντήσω ύστερα από την καλή κριτική που διάβασα. Πράγματι συνάντησα την κοπέλα χωρίς όμως να περάσω το ίδιο καλά με τον φίλο πιο κάτω.

Η Inna είναι ένα κορίτσι συμπαθητικό, δεν την λες κούκλα ούτε κι άσχημη, με λεπτό σώμα και με μικρό στήθος, για τα δικά μου γούστα θα την προτιμούσα πιο γεμάτη, πιο λαχταριστή. Είναι όμως χαμογελαστή κι ευχάριστος άνθρωπος.

Το κορίτσι όμως εμένα μου φάνηκε ότι ήρθε με σκοπό να με τελειώσει γρήγορα με CIM και να ξεμπερδέψει. Και τελικά τα κατάφερε.

Γλωσσόφιλα δίνει, μέτρια μεν αλλά δίνει, πάω να της φιλήσω το λαιμό γαργαλιέται και μου ζητάει να σταματήσω, λίγο τ’ αυτάκια με αποτρέπει, πάω να της γλείψω στο στήθος μου κάνει υποδείξεις απαλά - όχι τσιμπήματα, αρχίζω και σπάζομαι, πάω πιο κάτω και με τον τρόπο της προσπαθεί να το αποφύγει και μου ζητάει να ξαπλώσω εγώ, αργότερα της λέω να σ’ ευχαριστηθώ λιγάκι, εκείνη πάλι μετά από κάνα 3λεπτο τα ίδια. Ε κάπου σπάστηκα οριστικά, ξάπλωσα και την άφησα να με τελειώσει με CIM, το οποίο όμως ήταν πραγματικά καλό. Κι επειδή εγώ δεν μπορώ 2ο γύρο τουλάχιστον σε μία ώρα, το ραντεβού έληξε για πρόωρα στο 15λεπτο.

Ίσως να έχω κι εγώ ένα μερίδιο ….ευθύνης, που δεν το πάλεψα ιδιαίτερα, να προσπαθήσω δηλαδή περισσότερο, τέλος πάντων έτσι μου βγήκε έτσι έκανα. Το γράφω αυτό διότι άλλος μπορεί να περάσει καλύτερα από μένα.

Στον καφέ που ήπιαμε μετά ήταν μες την καλή χαρά, είπαμε πέτυχε τον σκοπό της. Κι εγώ όμως αποφάσισα να πιω χαλαρά τον καφέ μου μαζί της και να μην της κάνω παράπονα τα οποία θα μου χαλούσαν πιο πολύ την διάθεση. Ήπιαμε τον καφέ μας χαμουρευτήκαμε αρκετά κι αυτό ήταν.


Στο πρόγραμμα είναι να σου κάτσει και καμιά στραβή περίπτωση, όπως η συγκεκριμένη. Ίσως άλλος φίλος, όπως έγραψα πιο πάνω, να περάσει καλύτερα γιατί το κορίτσι είναι ευχάριστο μιλάει καλά ελληνικά, με πολύ καλό social, εγώ όμως πέρασα μέτρια και αυτό περιγράφω.

Πάμε γι’ άλλες

Πληροφορίες

Ημερομηνία
August 28, 2016
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Εξτρά €
-
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Τα φτύνει
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Ηλικία Πελάτη
52
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Σχέση-Παντρεμένος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού