Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 51 10 0.5
Call Girls 25 April, 2013 14806
Your wish is my command
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Η Ιόλη είναι ένα κορίτσι που πραγματικά δεν της το έχεις ότι είναι αυτό που είναι στο κρεβάτι… Αν την είχες τίποτα φίλη σου ή ξαδέρφη σου δεν φαντάζεσαι με τίποτα πως γουστάρει να τους παίρνει δυο δυο.

Να ευχαριστήσω τον συναγωνιστή liaris που με παρέπεμψε στην Ιόλη ή οποία ανταποκρίθηκε άμεσα εφόσον γνώριζε τον liaris.

H Ιόλη είναι όντος μικροκαμωμένη και κοντούλα, η φωτογραφία με τα στήθη είναι ακριβός αυτό που θα συναντήσεις. Ο κόλος της όντος ελληνικός όπως ανέφερε κάποιος άλλος το οποίο σημαίνει πλούσιος, δυσανάλογος του σώματος, και με λίγες ραγαδούλες στα πλάγια. Χωρίς σε καμία περίπτωση να είναι αντιαισθητικός, και για πολλές σφαλιαρίτσες. Το μουνάκι και πάλι με μεγαλούτσικα μουνόχειλα για γλείψιμο, πεντακάθαρο, φρέσκο-ξυρισμένο.

Στον αγώνα τώρα η Ιόλη είναι ότι θες, όπως το θες, σου περνάει μια αίσθηση “όλα επιτρέπονται, και είμαι εδώ για να εκπληρώσεις όποια σου σεξουαλική επιθυμία”, και πάλι χωρίς η ίδια να παίρνει πρωτοβουλίες.

Στάσεις πολλές, και αρκετό σφυροκόπημα, με πολλές εναλλαγές κώλο, μουνί, στόμα, από πάνω από κάτω, από δεξιά, αριστερά, όρθιο, 69,71,75,80, τα πάντα μέσα.

Φιλιά όντως δυσκολεύεται να δώσει, αλλά ποιος τα γαμάει όταν συναντάς μία τέτοια ορεξάτη κοπέλα :)

Τα πήρε στο στόμα, και στο πρόσωπο χωρίς να δυσανασχετήσει.

Μπανάκι, πριν, και κατά την διάρκεια.

Επειδή στο φόρουμ είναι πολύ της μόδας, αν είναι VFM στα 120 με τα πάντα μέσα, θα πρέπει να το ορίσετε εσείς όταν την δείτε. Εγώ πιστεύω πως είναι ΟΚ, είναι ακριβός αυτά που θα έπρεπε να πάρει η κοπέλα η συγκεκριμένη για να τα δίνει όλα.


Έχει φύγει διακοπές, για αυτό από Σεπτέμβρη.


Πληροφορίες

Ημερομηνία
August 02, 2015
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα φτύνει
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 August, 2015
Φίλε μου χαίρομαι πραγματικά που πέρασες καλά. Είπαμε σ' αυτό το site ο ένας βοηθάει τον άλλον.
L
liaris
04 August, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

+1
S
stavrosp
04 August, 2015
και εγω δοκιμασα , δεν ειναι και η πιο υπακοη , καλη ειναι γενικα γλωσοφιλα με μισανιχτο στομα *(φοβαται το γλωσοφιλα και δεν φοβαται το cim λογικη?)

(ακομα και ετσι οπος εχω παχυνει δεν δικαιολογιται στο παρελθον ειχα περαση σε πολυ ομορφοτερες γυναικες σκορπιους εμφανισιακα )
εγω περιμενα οτι θα ηταν πιο ζεστη με προκαταρτικα (το στοματικοπ ειναι το τελευταιο για μενα και τα υπολειπα cim cif kai anal) , με τα τελιωματα ειτε δεν ηθελε ητε δεν το εχει και πολυ ειτε τραβιοτανε ητε βιαζοτανε να παει στο μπανιο χωρις καλα καλα να τελιωσεις (μαλλον ο λιαρις την περιποιηται πιο πολυ και εχει βρει τα κουμπια της και εχει και εξετασεις αιματος μαζι του ) xd

παντος ευχαριστω για την ενημερωση λιαρις
R
razien
04 August, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το 10 στην σημετοχη πως το εβγαλες ? χωρις η κοπελα μα παιρνει προτωβουλιες χωρις γλωσοφιλα που να τα ζηταει εκεινη και οχι μονο εσυ η αλλα απο μονη της ( σαν να εισε με την κοπελα σου)
R
razien
05 August, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε razien, καταλαβαίνω το σκεπτικό σου, και έχεις εν μέρος δίκιο... αλλά στην συμμετοχή είναι και πόσο δεκτική είναι η κοπέλα κατά την διάρκεια του sex δεν το κρίνω ότι δεν μου ζητούσε, που το έκανε, αλλά εγώ ήμουν πιο ενεργητικός και αυτή πιο παθητική, όχι κακή, ούτε διεκπεραιωτική. Το ότι δεν **ξέρει** να δίνει γλωσσοφιλα δεν θέλει να πει ότι δεν σου απλώνει την γλώσσα να την γλύψεις, όπως έκανε σε εμένα, δεν είχε κανένα μα κανένα ενδοιασμό ούτε taboo για αυτό θεωρώ το 10αρι το αξίζει η Ιόλη.
S
stavrosp
05 August, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και σε μενα εδινε και τα ζητουσε σχεδον στην σρχη αλλα δεν ηταν 100% κανονικα

οπως με την κοπελά σου ακομα και αν δεν χερει να φιλαει, cif δεν δεχοτανε κανονικο' τραβιοτανε ολη την ωρα και καλα μην την πετυχουνε στα ματια ενω οταν την ρωτισα μουπε οπου θες , αν μιλαμε για συνολικη εμπιρια ειναι καλη τουλαχιστον και εχεις δικιο. απλα δεν ειναι και το καλυτερο gfe (αν μιλαμε για GFE) Σε αυτο τον τομεα υπαρχουν πολυ καλυτερες
R
razien
06 August, 2015
Κανένας δεν ισχυρίστηκε ότι το κορίτσι είναι Νο1, το καλύτερο κτλ. Είναι όμως μια καλή (για μένα πολύ καλή) περίπτωση υπάκουης κοπέλας, καθαρής, που οι υπηρεσίες της είναι στάνταρ καλές. Εδώ να τονίσω ότι και σε μένα τις 3 πρώτες φορές όταν την συνάντησα ήταν, θα έλεγα κουμπωμένη, πολύ πολύ λιγομίλητη, γλωσσόφιλα ήταν και δεν ήταν, μετά όμως που γνωριστήκαμε καλύτερα ήταν πολύ διαφοτερική, προς το καλύτερο. Τώρα όταν κανονίζουμε συνάντηση μπορεί να τύχη να πάει εκείνη στο Prive και να με περιμένει δίνοντάς μου τον αριθμό, υπάρχει μεταξύ μας τέτοια εμπιστοσύνη. Τα γλωσσσόφιλα που μου δίνει τώρα, γιατί το γνωρίζει ότι τα γουστάρω πολύ, είναι άλλο πράγμα. Είπαμε, κατ΄εμέ, δεν είναι μοναδική ούτε το αστέρι είναι όμως μία αρκετά καλή καθαρή κι αξιόπιστη κοπέλα, ότι ζητάω μου το κάνει και δείχνει να το γουστάρει κι εκείνη. Αυτά. Να περνάμε όλοι καλά.
L
liaris
22 October, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπορεις να μου δωσεις το τηλεφωνο της Ιολης σε παρακαλώ? δεν το βρηκα καπου στο σαιτ

Σχόλιο Αντμιν : Τα σχόλια δεν ειναι για να ζητατε στοιχεία επικοινωνίας,απεναντίας,υπάρχει το φόρουμ.
D
doc_lin
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Αποτελέσματα ανά σελίδα: