Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 51 10 0.5
Call Girls 25 April, 2013 14757
Σταθερά καλά με Ιόλη
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Μπορεί να υπάρχουν, όχι μπορεί σίγουρα υπάρχουν, κορίτσια μπουκιά και συχώριο, πιπίνια (αυτό το Glamour φέρνει ορισμένα αστέρια) αλλά και γυναικάρες και να περνώ υπέροχα μαζί τους αλλά ρε παιδιά όποτε συναντώ την Ιόλη, δεν ξέρω πώς να το περιγράψω, ξέρω ότι σίγουρα θα περάσω πολύ καλά, υπάρχει αμοιβαία συμπάθεια κι εμπιστοσύνη κι αυτό φαίνεται και στο κρεβάτι στο σεξ που κάνουμε.
Δεν είναι το αστέρι τόσο από εμφάνιση προσώπου ή σώματος αλλά έχει μια γλυκύτητα, μια ευγένεια στη συμπεριφορά της αλλά και μια προθυμία που εντυπωσιάζει. Έχει από το baby όπως και Beronika Moore που γουστάρω πολύ. Δε θα σου αρνηθεί κάτι ακόμη κι αν την ενοχλεί, το βλέπεις ότι προσπαθεί να σε ικανοποιήσει. τουλάχιστον σ’ εμένα έτσι συμπεριφέρεται. Είναι αρκετά έμπειρη, χωρίς όμως αυτά τα μηχανικά πράγματα που κάνουν άλλες έμπειρες στο χώρο. Που έρχονται να κάνουν το πρόγραμμά τους και να φύγουν.
Κι από υπηρεσίες τα πάντα όλα ή σχεδόν όλα χωρίς μα και μου, άσε και που λόγω σωματότυπου γίνονται και σχετικά εύκολα.
Δεν εντυπωσιάζεσαι αρχικά όμως στο τέλος φεύγεις ευχαριστημένος και με το χαμόγελο ικανοποίησης.
Η Ιόλη κατά τη γνώμη μου κάνει ένα από τα καλύτερα στοματικά, στο γλύφει με τη γλωσσίτσα της βελούδινα και το απολαμβάνεις.
Είχαμε και πρωκτικό που της αρέσει, με λίγη παραπάνω προσοχή στην αρχή, το δε τέλος ήρθε μετά από αρκετή ώρα στο πρόσωπο και στο στόμα όπου τον στράγγιξε και πέθανα από ηδονή.


Αυτά και να περνάμε όλοι πάντα καλά!


Αν τώρα o Mad, επειδή έχω ανεβάσει κι άλλες κριτικές για την συγκεκριμένη δεν την ανεβάσει, τι να πω δε ξέρω εγώ πάντως δεν θα το παρεξηγήσω.
Τώρα αν σε κάποιους δεν προσφέρει τίποτα (αυτή κριτική) ας μην την διαβάσουν, εάν όμως βοηθήσει έστω κι έναν τότε έχει πετύχει το σκοπό της.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 14, 2016
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Τα φτύνει
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Ηλικία Πελάτη
52
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Σχέση-Παντρεμένος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 May, 2016
ειναι παραπάνω απο μήνα οπότε δεν τίθεται θέμα.
A
admin
19 May, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οκ. Και με το νόμο τότε χαχαχαχαχα
L
liaris
19 May, 2016
Γράφε, γράφε, εγώ διαβάζω και με ενδιαφέρουν όλες οι κριτικές πάντως
K
kandrik
20 May, 2016
Σε πιστευω ρε λιαρης η Ιολη εχει μια προθυμία για τα πάντα σε βαθμο που σκοτώνει..... Δεν αρνειται για τιποτα κ ειναι τοσο υποτακτικη που ειναι τρομερό! Ασε που μπορει σχεδον πάντα δλδ κ 40 λεπτα πριν να της πεις θα ερθει αμεσως στην ωρα της.
T
turbothor
20 May, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όλα αυτά με κάνουν φίλε να την ζητώ κάθε δίμηνο περίπου, παρόλο που κυκλοφορούν αστέρια στην πιάτσα (γραφεία, ανεξάρτητες).
L
liaris
06 October, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τηλεφωνο για τη συγκεκριμένη πως παιρνουμε?
S
stefnest
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Αποτελέσματα ανά σελίδα: