Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 51 10 0.5
Call Girls 25 April, 2013 14793
Ποδαρικό το 2018 με την IOLI,
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Η κριτική μου αυτή που γράφω ίσως να μην προσθέτει κάτι καινούργιο στις κριτικές της , εξάλλου είναι γνωστό ότι με το κορίτσι έχουμε ... καλές σχέσεις και συμπαθεί ο ένας τον άλλον σε μεγάλο βαθμό. Όμως επειδή ήταν το 1ο ραντεβού για το 2018 θεώρησα ότι έπρεπε να γράψω γι' αυτό.

Τον περασμένο μήνα συνάντησα 3 πιπινάκια του Glamour να τα πιεις στο ποτήρι, πέρασα πραγματικά πολύ όμορφα και με τις 3 και γέμισαν τις μπαταρίες μου για τις γιορτές (Χριστουγέννων και Νέου Έτους). Το σημερινό όμως ραντεβού με την Ioli ήταν άλλο πράγμα. Φχαριστήθηκα πάρα πολύ το σεξ μαζί της μα πάρα πολύ σας λέω και δεν υπέρβάλω. Το σεξ που κάνω με τη συγκεκριμένη δεν περιγράφεται ακόμη καλύτερα κι απο φιλενάδα.

Το σημερινό ραντεβού δεν ήταν προγραμματισμένο, απλά επικοινώνησα κατά τις 11:30, τότε μου ήρθε ξαφνικά η επιθυμία να την δω, την ρώτησα αν μπορούμε να βρεθούμε σήμερα μετά το γραφείο τη γνωστή μας ώρα. Αρχικά μου είπε ότι ήταν λίγο δύσκολο για σήμερα, δεν την πίεσα απλά το άφησα επάνω της και της ζήτησα αν έβρισκε λύση να μ' ενημέρωνε. Το άτιμο θηλυκό τα κατάφερε και συναντηθήκαμε στη ρεσεψιόν του ξενοδοχείου.

Δε θέλω ν' αναφέρω λεπτομέρειες περί του σεξ που κάναμε, είναι γνωστά αυτά και τα έχω περιγράψει αρκετές φορές, να τονίσω μόνο ότι οι υπηρεσίες του κοριτσιού παραμένουν υψηλές, αρκετά πάνω από το μέσο όρο.

Έτσι ευχαριστημένος-χορτασμένος(από σεξ)-ανανεωμένος, όπως είμαι τώρα, σας εύχομαι ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ με υγεία, χαρά κι ευτυχία!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
January 02, 2018
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα φτύνει
  • Mouth Fucking
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Ηλικία Πελάτη
54
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Σχέση-Παντρεμένος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 January, 2018
Έκανες εξαιρετικό ποδαρικό στο 2018 με μια σίγουρη αξία. Πάντα τέτοια φίλε liaris.
V
voyager
04 January, 2018
φιλε μου το κοριτσι πάει σε σπίτια?ευχαριστώ..
B
billaek21
04 January, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όταν είναι το 1ο ραντεβού με πελάτη και δεν τον γνωρίζει όχι. Μετά το 1ο ραντεβού, όταν γνωρίσει τον πελάτη, πιθανότατα πηγαίνει στο χώρο του.
L
liaris
04 January, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να' σαι καλά φίλε.
L
liaris
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Αποτελέσματα ανά σελίδα: