Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 51 10 0.5
Call Girls 25 April, 2013 14751
Μια νύχτα και ΞΕΔΙΨΑΣΑ
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Η Ιόλη είναι όνομα και πράγμα είναι σαν το νερό σε όταν το έχεις ανάγκη να ξεδιψάσεις και πιεις απλός ξεδιψας στιγμιαία , μετά από λίγο το ξανά ζητάς έτσι λοιπόν και με την Ιόλη από την ώρα που την έχω γνωρίσει έχω φάει τρελό σκαλωμα , έτσι αποφάσισα να την κλείσω για ένα ολόκληρο βράδι μήπως και και την χορτάσω επιτέλους .
Τώρα θέματα το πως κλείστηκε το ραντεβού δεν έχουν σημασία διότι την έχω δει παρά πολλές φορές απλά όλα ήταν στις λεπτομέρειες για το ποια μέρα θα γεινοταν .
Το ραντεβού κλείστηκε σπίτι μου για όλο το βράδι αν και εδώ έβαλα όλη μέρα γιατί δεν υπήρχε η επιλογή για όλο το βράδι περίπου δηλαδή 12 ώρες .
Το ραντεβού έκλεισα σπίτι μου λόγο των πόλλων ώρα για να έχω όλες μου τις ανέσεις .
Θα αναφερθώ λεπτομερος για το πως πέρασα όπως επίσης νιώθω πολύ τυχερός που είμαι μέλος σε αυτό το site ερωτικής ενημέρωσης που είναι δίκαιο και αντικειμενικό και κοπέλες που αξίζουν πραγματικά της αναδυκνυει χωρίς κανένα κόμπλεξ για εδώ μάλλον έχει διαχειριστή που τιμάει τα παντελόνια που φοράει και δεν αφήνει το site του να κυβαιρνανε 10 νταβάδες για πουλήσουν τις χοντρές σαύρες τους που δεν πιάνουν μια .
Και τα γράφω μέσα στο πλαίσιο της κριτικής γιατί δεν θα είχα την τύχη να γνωρίσω αυτό το υπέροχο πλάσμα την Ιόλη που για εμένα πρωσοπικα είναι σίγουρα από τα ομορφοτερα κορίτσια που έχω δει σε αυτόν το χώρο και γενικός σε γαμηστρο site
Πάντα κινούμε και γράφω με την ένα λόγο κλίμακα και με συγκεκριμένο κόστος .
Γιατί σίγουρα εκεί έξω υπάρχουν υπέρ όπλα αλλά οδό ζητάει η Ιόλη για όλο το βράδι τα παίρνουν σε μια με δυο ώρες .
Η Ιόλη λοιπόν συνοψίζω είναι ένα κοντοσωμο κοριτσάκι με υπέροχο λαμπερό προσωπάκι. Με μεγάλα αμυγδαλωτά μάτια και ένα υπέροχο χαμόγελο που οποίο πρόβλημα και να έχεις εάν το δεις θα το ξεχάσεις , σώμα μικροκαμωμένο αλλά παρά πολύ γυμνασμένο ωραίους κοιλιακούς και κωλο καθαρά βραζηλιανικο που δεν μπορεί να μείνει ανεκμετάλλευτος .
Τώρα στα του ραντεβού περιλάμβανε τα πάντα εγώ αρωματισμένος σενιαρισμενος έτοιμος να την υποδεχτώ με έτρωγε η ανυπομονισια μέχρι να χτυπήσει το κουδούνι έφτασε λοιπόν η ώρα ντριν ντριν πάω ανοίγω έφτασε το μωρό ντυμένο στην πένα με ένα μαύρο κοντό φορέματακι και ψηλοτάκουνες Γόβες αρωματισμένη μετά το φιλί κωλοσορισματος περασαμαμε στο σαλόνι να πιούμε το ποτακι μας με χαλαρή μουσική και να κουβεντιάσουμε μέχρι να πάμε στο τραπέζι για βραδινό μενού που είχα επιμεληθεί εγώ ο ίδιος όπου περιλμβανε φιλέτο αλά διβολα με μοσχάρι ωρίμανσης 120 ημερών και ένα κόκκινο κρασί μετά το φαγητό έρχεται και το γλυκό φυσικά για την χώνεψη !!!!
Μετά από καμία ώρα βουρ στην κρεβατοκαρα για καύση των θερμίδων από το φαγητό στο σεξ τώρα δεν θα μπω σε ιδιετερες λεπτομέρειες το σεξ με την Ιόλη είναι όνειρο σε οποίο ταμπλό και να παίξεις .
Εγώ προσωπικά προτιμώ το gfe μαζί της αλλά και λόγο της όλης ατμόσφαιρας λες και ήμουνα με την κοπέλα μου στα πρώτα μέλια μας .
Μετά καναπές για ταινιουλα και αγκαλίτσες .
Είδαμε ταινία μετά πάλι σεξακι αυτή την φορά καναπεδάτο . Και κάπως έτσι πήγε όλη βραδιά περιττό να πω ότι η Ιόλη όσο καθήσαμε μέχρι το πρωί δεν κοιμήθηκε καθόλου και δεν μου είπε όχι σε κάτι .
Αυτή την φορά μπορώ να πω ότι όντως ξεδιψασα αλλά για να ξεδιψασω εγώ στέγνωσε η τσέπη μου .
Χαλάλι της όμως να ήμαστε καλά να τρώμε τα λεφτά μας σε τέτοιες δουλειές

Πληροφορίες

Ημερομηνία
January 27, 2018
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ημέρα
Κόστος €
1000
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Τα φτύνει
  • Τα καταπίνει
  • Mouth Fucking
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 February, 2018
μεγάλε είσαι σε σαιτ με εσκορτ και πληρωμένο έρωτα, όταν γραφεις μια κριτική αυτό που ενδιαφέρουν το κοινό να ξέρει είναι οι λεπτομέρειες στο σεξ όχι όλες οι άλλες αγαπουλίστικες γλυκανάλατες χαζομάρες. Πλήρωσες και 1000€.
E
excoticman
02 February, 2018
Εμένα έτσι μου βγήκε να την γράψω άμα δε σου αρέσει μην τη διαβάζεις
M
makhs
02 February, 2018
Οι χαρακτηρισμοί αγαπουλίστικες γλυκανάλατες χαζομάρες δε βοηθούν καθόλου. Πολλές φορές φέρνουν αντίθετα αποτελέσματα. Θα μπορούσες να υποδείξεις στον φίλο Makhs με ωραίο τρόπο να είναι στις επόμενες κριτικές του πιο περιγραφικός στα του σεξ . Και κάτι άλλο το πόσα πλήρωσε κάποιος για το κέφι του δεν πρέπει να μας απασχολεί καθόλου, έχουμε πει ο καθένας με το πορτοφόλι του και με τα γούστα του.
L
liaris
04 February, 2018
Εγώ θέλω τη συνταγή για το φιλέτο.

Μπράβο στο συναγωνιστή που έκανε τα γούστα του και που είχε και το θάρρος να το γράψει.
J
jean-valjean
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Αποτελέσματα ανά σελίδα: