Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 51 10 0.5
Call Girls 25 April, 2013 14757
Petit σεξομανής
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Όπως έχουν γραψει πολύ συναγωνιστές η Ιόλη είναι μια κοπελίτσα petit που περνα απαρατήρηση καθώς ντύνεται απλά, δεν βάφεται και δεν είναι μοντελέ. Είναι το κορίτσι της διπλανής πόρτας που σου λέει καλημέρα το πρωϊ που φεύγεις για την δουλειά, προσέχει το παιδί σου ή σου καθαρίζει το σπίτι. Τόσο απλή. Λιγομίλητη, αποπνέει συμπάθεια και ενώ δεν της φαίνεται, γουστάρει το σεξ και είναι πολύ καβλιάρα. Της αρέσουν τα βρωμόλογα και κάθε λογής καριολίκι και δεν θα αρνηθεί τίποτα στο κρεββάτι. Το πακέτο που προσφέρει τα έχει όλα και τα κάνει όλα αδιαμαρτήρητα, μέχρι και κουλουράκι το οποίο δεν δοκιμασα. Η πίπα της βαθιά μεχρι τις αμυγδαλές αν και λίγο ατεχνη. Τα φλόκια τα παίρνει στο στόμα αλλά δεν καταπίνει. Επειδή είναι μικροκαμωμένη, είναι εύκολα χειρίσιμη και την κάνεις ότι θέλεις ενώ αντέχει τον άγριο αγώνα ο οποίος στην δική μας περίπτωση είχε πολούς γύρους και εναλλαγές. Κουβεντούλα με το τσιγκέλι, οπως είπα λιγομίλητη αλλά ξέρει τι να σου πει καθώς μορφωμένη. Το μεγαλύτερο μειον της Ιόλης είναι η τιμή της. 120 γιούργια είναι πολλά για το συνολικό πακέτο. Με 100 η λιγότερα βρίσκεις πολύ καλύτερα πακέτα με πολύ μεγαλύτερη εμπειρία. Αν έπρεπε να την αποτιμήσω θα ήταν κάπου στα 60-70 και αν ήταν αυτή η τιμή σίγουρα θα την ξανάβλεπα. Μεχρι να συμβεί αυτό, δεν νομίζω να υπάρξει επόμενη φορά

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 01, 2018
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Τα φτύνει
  • Mouth Fucking
Extra ball
Ναι
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 November, 2018
Έχω μια απορία αναφορικά με την βαθμολογία (7) στην καθαριότητα. Το κορίτσι το ξέρω αρκετά καλά και πιστεύω ότι είναι από τα πιο καθαρά του χώρου. Μ' εμένα κάνει οπωσδήποτε μπάνιο πριν, στο ενδιάμεσο και στο τέλος, επίσης ποτέ μα ποτέ δεν είχε δυσάρεστη μυρωδιά, πάντα είναι φρέσκια και δροσερή. Πάντα φιλικά.
L
liaris
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: