Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 51 10 0.5
Call Girls 25 April, 2013 14757
Με το Νο1 στανταράκι μου!
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση πρόσωπο
 
8.0
Εμφάνιση σώμα
 
8.0
Συμμετοχή
 
10.0
Συμπεριφορά/Social time
 
10.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
8.5
Η Ioli είναι για μένα μια πολύ σταθερή αξία. Είναι το κορίτσι που γνωρίζω περισσότερο και πάντοτε όταν κανονίζουμε να βρεθούμε είναι σαν να το κανονίζω με το κορίτσι μου. Την συμπαθώ πολύ και με συμπαθεί κι εκείνη το ίδιο, το δείχνει κι αυτό μ' αρέσει.

Αυτή την κριτική την γράφω επειδή δεν υπάρχει άλλη πρόσφατη. Από τότε που έγραψα την τελευταία μου κριτική την έχω συναντήσει κι άλλες φορές, τώρα αποφάσισα να γράψω νέα.

Την συνάντησα την Παρασκευή. Το κορίτσι συμπεριφέρεται ΤΕΛΕΙΑ, με ικανοποίησε ΑΠΟΛΥΤΑ. Έχουμε πολύ καλή χημεία και περνάμε και οι δύο πολύ καλά.

Δεν θα αναφέρω λεπτομέρειες, είναι σαν να γράφω τα ίδια και τα ίδια, θα τονίσω όμως ότι παραμένει ένα κορίτσι χαμηλών τόνων, ευγενικό, πολύ καθαρό και προσφέρει πολύ καλές υπηρεσίες. Γι' αυτό εξάλλου και την επιλέγουν αρκετοί.

Τώρα για το δωράκι της ίσως κάποιοι να πουν ότι είναι κάπως υψηλό, όταν μάλιστα κάποια άλλα κορίτσια με λιγότερα χρήματα μας ικανοποιούν εξίσου καλά (όνομα δεν λέω).Κορίτσια υπάρχουν πολλά κι εμείς επιλέγουμε, μεγάλα παιδιά είμαστε, πάντως η Ιόλη είναι ένα κορίτσι που σου δίνεται, που γουστάρει αυτό που κάνει, που τελειώνει μαζί σου και πραγματικά τουλάχιστον εγώ περνάω υπέροχα μαζί της κάθε φορά που την συναντώ.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
January 18, 2019
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Εξτρά €
--
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα φτύνει
  • Mouth Fucking
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Ηλικία Πελάτη
55
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Σχέση-Παντρεμένος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού