Αναζήτηση

Review Detail

8.6 50 10 0.5
Call Girls April 25, 2013 9006
Για μια ακόμη φορά υπέροχα
Overall rating

9.0
Εμφάνιση πρόσωπο

8.0
Εμφάνιση σώμα

8.0
Συμμετοχή

10.0
Συμπεριφορά/Social time

10.0
Καθαριότητα κοπέλας

10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής

8.5
Μπορεί την περασμένη Δευτέρα να επισκέφθηκα μασατζίδικο και να πέρασα κυρίως στο μασάζ σχεδόν τέλεια, όμως όσον αφορά το σεξ θα έλεγα ότι έμεινα κάπως ανικανοποίητος. Θες διότι περίμενα να συναντήσω την Μαργαρίτα την οποία τελικά δεν είδα; Θες δεν είχα την άνεσή μου, δεν υπήρχε καναπές κρεβάτι, ή που έχω καλομάθει με CG; Γι' αυτό κι αποφάσισα να συναντήσω ένα κορίτσι που γνωρίζω πολύ καιρό (κοντά 5 χρόνια) το οποίο κάθε φορά που συναντώ περνώ τέλεια. Αναφέρομαι φυσικά στην Ιόλη με την οποία η σχέση είναι κάτι παραπάνω από την σχέση πελάτη εργαζόμενης. Με το κορίτσι δεν έχουμε σχέση, δεν γίνεται να έχουμε και δεν θέλω να έχουμε. Εκείνο που έχουμε είναι η μεγάλη εμπιστοσύνη και η συμπάθεια σε μεγάλο βαθμό που τρέφει ο ένας για τον άλλον.

Συνάντησα το λοιπόν χθες Σάββατο την Ιόλη και πραγματικά περάσαμε και οι δυο υπέροχα. Δε θέλω να γράψω λεπτομέρειες, δε χρειάζεται. Την κριτική αυτή την γράφω για να πληροφορήσω ότι η Ιόλη παραμένει ένα πολύ γλυκό κορίτσι, πολύ ευγενικό, πολύ καθαρό, υποτακτικό όσο πρέπει και παρέχει φουλ υπηρεσίες και μάλιστα πολύ καλές. Εντάξει μπορεί σε' μένα να συμπεριφέρεται κάπως καλύτερα ι εγώ να μην είμαι αντικειμενικός μαζί της όμως επαναλαμβάνω παραμένει ένα κορίτσι που προσφέρει πολύ καλές υπηρεσίες. Επίσης θέλω να τονίσω ότι το σώμα της παραμένει το ίδιο όπως την πρώτη φορά που την συνάντησα.

Να είμαστε όλοι καλά και να περνάμε υπέροχα με κορίτσια του γούστου μας.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 18, 2019
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €