Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 51 10 0.5
Call Girls 25 April, 2013 14753
Μία από τις δύο αγαπημένες μου
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση πρόσωπο
 
8.0
Εμφάνιση σώμα
 
8.0
Συμμετοχή
 
10.0
Συμπεριφορά/Social time
 
10.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
8.5
Η Ιόλη είναι ένα από τα δύο αγαπημένα μου κορίτσια που συναντώ και θα εξακολουθώ, όπως το βλέπω, να το συναντώ. Δεν έχω να προσθέσω κάτι περισσότερο από τις τόσες κριτικές που έχω ανεβάσει. Το μόνο που πιστευώ ότι πρέπει να αναφερθεί είναι ότι εξακολουθεί προσφέρει πολύ καλές υπηρεσίες, παραμένει ευγενική, υπάκουη και πολύ καθαρή. Βέβαια εμείς γνωριζόμαστε πολύ καλά κι ότι της ζητήσω συνήθως μου το προσφέρει. Όσες φορές, κυριολεκτικά όσες φορές, την έχω πάρει έχω ευχαριστηθεί σεξ.

Η Ιόλη προσφέρει αυτές τις υπηρεσίες αρκετά τα χρόνια, έχει όμως πλεονεκτήματα το λεπτό της σώμα και το γεγονός ότι μικροδείχνει. Είναι από τα κορίτσια, που αν σ' αρέσει το pettt στυλ τότε σίγουρα θα περάσεις καλά μαζί της, θα φροντίσει γι' αυτό το κορίτσι. Επειδή είναι από τη φύση της ντροπαλή, παρ' όλα τα χρόνια στη δουλειά αυτή, στην αρχή αν δεν τον γνωρίζει τον άλλον συνήθως δεν του ανοίγεται, φυσικά σ' εμένα που γνωριζόμαστε αρκετά είναι πολύ διαφορετική. Θυμάμαι στα πρώτα μας ραντεβού καλά καλά δεν με κοιτούσε στο πρόσωπο, φυσικά με τον καιρό έχει πάρει αέρα αλλά και πάλι είναι το κορίτσι των χαμηλών τόνων που εμένα προσωπικά μου αρέσει πολύ και το επιδιώκω.

Είχε, πριν από λίγους μήνες, κάποια προβλήματα υγείας συγγενικό της πρόσωπο και δεν ήταν σε καλή ψυχολογική κατάσταση, τώρα όμως που αποκαταστάθηκε το πρόβλημα αυτό είναι μια χαρά και ορεξάτη.

Να' σαι πάντα καλά γλυκό μου κορίτσι!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
September 21, 2019
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα φτύνει
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Ηλικία Πελάτη
55
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Σχέση-Παντρεμένος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού