Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 4 10 0.5
Call Girls 08 August, 2016 906
Δεν ήταν όπως περίμενα
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Συνάντηση πριν μία εβδομάδα σε ξενοδοχείο της Συγγρού.
Όταν πρωτοείδα τις φωτογραφίες του κοριτσιού εντιποσιάστικα . Είπα ότι αν και το πρόσωπο είναι αντίστοιχο του σώματος τότε η κοπέλα είναι ΤΟ κορίτσι και για αυτό την επέλεξα.
Το γραφείο πρέπει να πω ότι ήταν άψογο και μάλιστα σε ερώτησή μου για το αν ισχύει το ραντεβού μου το επιβεβαίωσε αφού πρώτα επικοινώνησε με την κοπέλα.
Με καθυστέρηση 5-10 λεπτών (αδιάφορη) χτύπησε η πόρτα, όπου με αγωνία και μεγάλες προσδοκίες ως προς την εμφάνιση τουλάχιστον έτρεξα προς την πόρτα.
Όταν άνοιξα την πόρτα προσγειώθηκα απότομα καθώς το πρόσωπό της για τα δικά μου γούστα δεν είναι καθόλου θελκτικό και προς στιγμή είπα να της πω να φύγει.
Όμως είπα να συνεχίσω μήπως και αποζημιωθώ από αυτό που είδα στις φώτο....
Πρώτες κουβέντες και αμέσως κατάλαβα ότι η χημεία μας δεν θα προκαλούσε ποτέ έκρηξη. Αλλά αν και σημαντικό σε μία συνάντηση του είδους δεν με πείραξε αρκεί ο αγώνας να είναι δυνατός.
Μετά τις χαιρετούρες μπανάκι από μέρους της και μετά από 5 λεπτά τσούπ εμφάνιση....
Στήθος μεγάλο καλοστεκούμενο φυσικό ... Αλλά ως εκεί. Δεν είναι το θαύμα της φύσης όπως φαίνεται στις φώτο .
Το σώμα της είναι λεπτό αλλά όχι και μοντελέ . Ο φωτογράφος έχει κάνει σωστή δουλειά αποδίδοντας την πραγματικότητα υπό γωνίες όμως που την κολακεύουν ( δεν ξέρω πως αλλιώς να περιγράψω την αντιστοιχία φωτογραφιών και πραγματικότητας).
Στα του αγώνα...
Από την αρχή φαίνεται ότι είναι νέα στο χώρο. Πρόθυμη μεν αλλά θέλει καθοδήγηση. Ενώ όσο αφορά τουλάχιστον εμένα δεν μπορούσε να με "διαβάσει" και να πάρει πρωτοβουλίες που θα με ανέβαζαν.....
Η πίπα της πολύ καλή όπου και με τελείωσε έτσι μία φορά ενώ η δεύτερη κατάθεση ήρθε από στάση στα 4 στα μούτρα της όπου και με στράγγιξε....
Ο αγώνας δεν είχε κάτι το φοβερό για να περιγράψω.....
Η Ηρώ πρώην χορεύτρια σε club? από ότι κατάλαβα δεν είναι Ελληνίδα όπως λέει το σάιτ αλλά Ιταλοαλβανίδα κατά δήλωσή της. (όχι ότι με χάλασε...μην κατηγορηθώ και για ρατσιστής...) .
Κλείνοντας να πω ότι τελικά δεν πέρασα όπως περίμενα. Λίγο ίσως η εμφάνιση ίσως η χημεία.... τι να πώ....

Πληροφορίες

Ημερομηνία
August 22, 2016
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Τα καταπίνει
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Ηλικία Πελάτη
40
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού