Αναζήτηση

Review Detail

6.8 14 10 0.5
Call Girls January 09, 2018 14188
Επετειος του ΟΧΙ
Overall rating

7.3
Εμφάνιση πρόσωπο

6.5
Εμφάνιση σώμα

6.5
Συμμετοχή

7.0
Συμπεριφορά/Social time

9.0
Καθαριότητα κοπέλας

9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής

7.0
Ανήμερα της επετείου του ΟΧΙ, απογευματινές ωρες μες στο ψιλόβροχο εξω στους δρόμους δεν κυκλοφορούσε ψυχή. Και οποίον έβλεπα φορούσε την προστατευτική μασκουλα, οπως κ εγώ αλωστε..εκεινη την στιγμη ειπα να παω ενάντια στην επιτροπή των λοιμωξιολογων και των αφεντικών τους που μας θελουν αβουλα προβατακια. Λογο της ωρας αλλα κ στο οτι ηθελα να γινει το ραντεβού οσο πιο γλήγορα θα μπορούσε η κοπελα καθως ημουν με ΜΜΜ, στραφικα στον χώρο των μιλφ. Η ανταπόκριση στο μνμ ηταν άμεση και κανονίστηκε ραντεβού στο bill. Πηρα δωμάτιο , εκανα το απαραίτητο ντουζακι και περίμενα το άκουσμα του χτύπου της πόρτας. Ανοίγω την πορτα και μπαίνει μέσα η κοπέλα. Η Ιβανκα είναι ένα ξανθο μιλφ με δυνατο σημειο το στηθος (Νο.4) και απο σωμα μπαμπατσικο. Αφού χαλαρώσαμε να κανει το τσιγαράκι της και να μιλήσουμε λιγάκι ξεκίνησε το ενδιαφέρον σημείο ... επίθεση με γλωσσοφιλα για ωρα και στην συνέχεια κατέβηκε προς τα κάτω οπού τον εξαφάνισε μέσα στο στόμα της . Μετα πέρασμα σκούφου και ανέβηκε από πάνω μου για αρχή και στην συνέχεια γυρίσαμε ιεραποστολικά μέχρι να τελειώσω. Μετα ντουζακι και οι δυο μας και συνεχίσαμε με σοσιαλ οπου κουβεντιάσαμε λιγάκι μεχρι την έναρξη του δεύτερου γυρου όπου αυτή την φορα απο τις καυλες που ειχα δεν ειχε καθόλου πιπα..πέρασμα καπότας και ανέβηκε από πάνω να ιππεύσει και εγώ να αγναντεύω τις βυζαρες της, αλλάξαμε άλλες δυο στασεις μέχρι να τελειώσω, μούσκεμα στον ιδρώτα, ειχα να κανω και ραντεβού σχεδόν έναν αιωνα...

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 28, 2020
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
60
Service Style