Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 34 10 0.5
Call Girls 04 December, 2020 2320
Τζένη
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Γνωριμία με τη Τζένη. ~1,6-1,65μ, ξανθα μακριά μαλλιά κάτω από τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο, ωραίο χαμόγελο, νορμάλ σώμα, φυσικό στηθος, νορμαλ μεγέθους και σχήματος, όπως και οι ρώγες. Ηλικία 25-30?

Το ραντεβού έκλεισε εύκολα και αμέσως από τη στιγμή που απάντησε στο τηλεφώνημα μου. Την είχα αναζητήσει κάποιες μέρες, αλλά δεν απαντούσε. Της τηλεφώνησα και ήλθε απευθείας στο δωμάτιο που είχα κλείσει. Εισαγωγικές κουβέντες. Χάδια, φιλιά. Έβγαλε μπλούζα, και παντελόνι, ενώ εγώ τα έβγαλα όλα. Συνέχεια στο όρθιο με νέες περιπτύξεις. Της είπα ότι έχω κάνει ντουζ πριν μισή ωρα, αλλά θέλω να δοκιμάσω ένα γρηγορο στο ....πονηρό σημείο τουλάχιστον. Έβγαλε σουτιέν και στρινγκ και μούπε να πάμε μαζι για ντούζ. Παιγνίδια στη ντουζιέρα με στυλ gfe. Πηγαμε στο κρεβάτι, συνεχίσαμε. Ασχολήθηκα με τα στηθη και τις ρώγες της, ισπανικό είχε φέρει λάδι και δοκιμασαμε στην αρχή με εκείνη από κατω, και μετά με εκείνη από πάνω, οπότε τέλειωσα με ισπανικό. Ντουζ πάλι. Αραγμα στο κρεβάτι. Κουβέντα. Χαζευαμε TV. Μού έκανε μασαζ. Καλό!, γενικά όχι δυνατό -που και που μόνο- συνήθως απαλό και αισθησιακό. Καποια στιγμή αρχίσαμε τις τρυφερότητες και τις περιπτύξεις, φιλιά, χάδια, τσιμπολογο-ρουφηγμα στις ρώγες της, αυτο-δαχτυλοσκόπηση φαίνεται ότι μάλλον είχε αρχίσει να την βρίσκει εκείνη. Εκείνη να επιχειρεί να ανεβάσει και εμένα με το χέρι της. Εμένα μάλλον μού είχε φύγει η όρεξη για σεξ και συνεχίσαμε έτσι για λίγο ακόμη, κουβεντιάσαμε, είδαμε TV, ο καθένας πήρε το δρόμο του. Τζένη σ’ευχαριστώ πολύ και νασαι πάντα καλά!

Πρόγραμμα χωρίς πρωκτικό, (νομίζω κάνει, δεν ξέρω/δεν θυμάμαι πόσο χρεώνει). Στο γενικό πρόγραμμα δωρίζει μισή ώρα οπότε κάναμε 1,5 ώρα αντί για 1ω που κάνουν οι περισσότερες cg.

Περίεργη γεύση μού άφησε η εμπειρία. Χωρίς να μέμφομαι την κοπέλα, δεν νομίζω ότι πήγε καλά. Ήμουν πολύ κουμπωμένος και επιφυλακτικός, ψυχρός, μικρή δραστηριότητα, άνευρη, άψυχη, με πολύ συμβατικές ενέργειες, χωρίς ρίσκα. Της χημείας ο βαθμός ήταν μάλλον χαμηλός.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
September 30, 2012
Πόλη
Aθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
100
Service Style
GFE
Φιλί
Χώρις γλώσα
Extra ball
Οχι
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 3

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού