Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 1 10 0.5
Call Girls 25 October, 2014 505
Epic fail
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Είπα να μην γράψω την κριτική εν θερμό για να μην αδικήσω την κοπέλα, αλλά δυστυχώς δεν αλλάζει το γεγονός ότι για μένα ήταν από της χειρότερες συνευρέσεις που έχω κάνει!
Δεν είχαμε χημεία δεν ξέρω που ήταν το πρόβλημα αλλά γενικά δεν.
Η κοπέλα ήταν αγουροξυπνημένη και κουρασμένη, οκ δεκτών άνθρωπος είναι αλλά ας μην έκλεινε το ραντεβού ειδικά αν γνωρίζει πως πρόκειται για δοκιμή. (1 φάουλ για το γραφείο)
Φτάνω στο ξενοδοχείο του κέντρου την προσυμφωνημένη ώρα παίρνω δωμάτιο και ενημερώνω το γραφείο. Μετά από 5 λεπτά με περνούν τηλ. στο δωμάτιο του ξενοδοχείο για να μου πουν ότι η κοπέλα θα είναι εκεί σε 30’ (2 φάουλ το γραφείο). Λες και θα έκλεινα για δοκιμή και δεν θα πήγαινα.
Η Τζένη τώρα θα έλεγα ότι μάλλον οι φωτογραφίες την κολακεύουν χωρίς να είναι άσχημη φυσικά. Σώμα πλαδαρό για την ηλικία της και στήθος μικρό και σχετικά χαλαρό και γενικά κάπως ταλαιπωρημένη, εντάξει μπορεί να φταίει η κούραση της και να είμαι εγώ αυστηρώς αλλά εκτός από τα μπλε μάτια πολύ στον μέσο όρο.
Ζήτησε τα λεφτά πριν αρχίσουμε. Εμένα μου την σπάει αυτό αλλά οκ
Μαγκάκι στο στυλάκι (όχι πως είναι κακό αυτό) και αρκετά καλά ελληνικά.
Όσον αφορά το σερβις, πιπα μέτρια και τυπική όπως και το όλο ραντεβού στο στυλ άντε να το κάνουμε και αυτό να τελειώνουμε. Μια εκτόνωση και μέχρι να βγω από το μπάνιο ντύθηκε και ήταν έτοιμη για να φύγει. Όχι ότι ήθελα και να μείνει αλλά δεν με ρώτησε καν!
Αντιλαμβάνομαι ότι ο καθένας μπορεί να έχει άλλες εμπειρίες αλλά εγώ σόρρυ δεν πέρασα καλά.
Μετά το ραντεβού με πήρε το γραφείο να ρωτήσει πως πέρασα, δυστυχώς δεν είχα καμμιά όρεξη να αρχίζω συζήτηση μαζί τους αλλά οφείλω να το αναφέρω.
Αυτά από μένα, να περνάτε καλά και να πηδάτε καλύτερα!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 27, 2014
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Incall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
60
Service Style
PSE
Φιλί
Χώρις γλώσα
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Οχι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με αρκετό photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Μέτρια
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 October, 2014
Τι να κάνουμε, συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες. Ελπίζω να μη σου ξανατύχει.
S
southy
31 October, 2014
Επαγγελματικά ρίσκα χα χα
R
rtfm
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: