Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 32 10 0.5
Call Girls 07 March, 2013 3939
Tres Tres Tres Jolie
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Τι να πρωτοπεις τώρα για αυτή την κοπέλα...

Πρωινή συνάντηση στα Νότια. Να τονίσω πως το Crystal Blue Hotel ήταν ότι καλύτερο έχω δει μέχρι στιγμής και σίγουρα VFM. Φοβερό σημείο, διακριτικό, ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ, ζεστό, design-άτο, με wc ανθρώπινο και όχι όπως αυτά που συναντάτε ακόμα και σε πιο ακριβά hotel.

Jolie: Ζήτησα να είναι ντυμένη όπως μια κοπέλα στην ηλικία της (23~), σαν μια σεξυ φοιτητριούλα. Και όντως ήρθε ντυμένη με το τζινάκι της, το φοβερό μποτάκι της, "στην πέννα" σε κάθε της λεπτομέρεια. Μαλλί λες και είχε πάει κομμωτήριο, βάψιμο εξαιρετικο. Και το λέω αυτό γιατί έχω δει και περιπτώσεις που έρχονται όπως να 'ναι (με μαλλί που σιχαινεσαι να το πιάσεις). Περίμενα να δω την κοπέλα της φωτογραφίας και αντίκρυσα μια πολύ πιο όμορφη και πολύ πιο γλυκιά στο πρόσωπο κοπέλα. Είναι από τις περιπτώσεις που οι φωτογραφίες αδικούν... και ειδικά οι παλιές φωτογραφίες. Σε καμία περίπτωση η κοπέλα δεν θυμίσει CG. Και αυτό προσωπικά για μένα είναι πολύ θετικό.

Match: Στα του αγώνα... Η κοπέλα έχει εξαιρετικό δέρμα και φοβερά χείλη. Γλωσσόφιλα όλο γλύκα. Ήξερα και τα περί χορευτικών ικανοτήτων και είχα βάλει στην tv Mtv. Ρίξαμε ένα σέξυ χωρό ενώ ταυτόχρονα άρχιζε να βγάζει τα ρούχα της. Και επειδή τα υπόλοιπα είναι μεγάλη ιστορία θα επικεντρωθώ στα σημαντικά:
-Στήθος: μικρό αλλά ρόγα κορυφαία.
-Πίπα: Ποίημα... Δεν μου έχουν κάνει καλύτερη και ούτε νομίζω ποτέ να μου κάνουν... Deepthroat, gagging, καραμελώματα, φτυσιματάκια, γλώσσες, χτυπηματάκια και πόσα ακόμα... Βασικά ότι έχεις δει σε τσόντα και θα ήθελες να σου κάνουν στα κάνει με μαεστρία καλύτερη και από αυτά που έχεις δει... Και το βασικότερο δεν βαριέται να σου κάνει όση ώρα γουστάρεις...
-Σώμα: Νεανικό. Είναι λίγο αδυνατούλα, αλλά όχι τόσο που να προκαλεί άσχημη αίσθηση. Πίσω spoiler καλό αλλά όχι με πλούσιες καμπύλες...
-Νινί: Πεντακάθαρο, γουλί, ροζαλί...
-Τελείωμα: Στο φοβερό της προσωπάκι
-Sex: Στενή πύλη αλλά πολύ ευχάριστη. Κάνει κάτι χορευτικές κινήσεις που μπορεί να σε τελειώσει όποτε θελήσει η ίδια. Δε πα να αντιστέκεσαι...

Και τέλος κάτι που το εκτίμησα αφάνταστα. Έκατσε ένα τέταρτο παραπάνω χωρίς να το ζητήσω εγώ, προσπαθώντας να με τελειώσει 2η φορά (είχα ένα θεματάκι). Εγώ να έχω αγχωθεί λόγω χρόνου και αυτή να κάνει τα πάντα χωρίς όμως να μου μεταφέρει κάποιο άγχος, τουναντίον προσπαθώντας μάλιστα να μου το αποβάλλει... Επειδή μου έχει τύχει κάτι παρόμοιο και άλλες φορές με άλλα cg, τέτοια αντίδραση δεν έχω ξανασυναντήσει. Και σίγουρα αυτό δεν λέγεται επαγγελματισμός (γιατί άνετα θα μπορούσε να είχε φύγει ή ακόμα και μετά από τόση προσπάθεια να πει "ΟΚ δεν γίνεται κάτι bye"). Αυτό λέγεται σεβασμός. Όχι σε αυτόν που σε πληρώνει, αλλά στον άνθρωπο.

Τέλος, μυρωδιές τζατζικιού, σκόρδου, άσχημη μυρωδιά νινιού κλπ που αναφέρονται κατά καιρούς, δεν υπήρχε ούτε στο ελάχιστο. Ίσως μια πάααρα πολύ μικρή γεύση καπνού (τσιγάρου) στα πιο βαθιά γλωσσόφιλα που αν και αντικαπνιστής δεν με χάλασε αλλά είναι και το μόνο που μπορώ να εντοπίσω...

Είναι ίσως η πρώτη φορά που ένιωσα ότι έδωσα και λίγα για αυτά που μου προσφέρθηκαν... Και για να σας προλάβω, μη με πείτε αγαπούλα. Απλά έγραψα αυτά που βίωσα χωρίς πραγματικά υπερβολές και χωρίς μάλιστα το ραντεβού να είναι top (λόγω τεχνικών προβλημάτων στο τέλος).

Thank you Jolie for everything...

Πληροφορίες

Ημερομηνία
November 19, 2013
Πόλη
Glyfada
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
100
Εξτρά €
23 hotel
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Deep Throat
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Ηλικία Πελάτη
34
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού