Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 32 10 0.5
Call Girls 07 March, 2013 3939
Δεν "εδεσε" το "γλυκό"
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Ενδεικτικη ημερομηνια συναντησης -στο περιπου- με την Τζολί. Πολυ ευκολη η συννενοηση μαζι της μεσω μηνυματων και τηλεφωνου και "κλεισιμο" του ραντεβου για το Ολιμπικ στο Φαληρο. Εμφανισιακα οι φωτογραφιες της την αδικουν, αφου εχει ωραιο προσωπο και σωμα, αλλα υστερει πολυ στο στηθος. Το dress code τηρηθηκε απο την πλευρα της, αφου εφερε ζαρτιερες που της ζητησα. Δυστυχως, η "χημεια" μας δεν "έδεσε" ή το "γλυκο" που λενε, εξ ου και ο τιτλος, μια και ειχα μεγαλες προσδοκιες απο αλλες συνευρεσεις μου με κοπελες του χωρου. Στις υπηρεσιες της η Τζολί, κινειται στον "χωρο" του GFE και οχι του PSE. Στα φιλιά στην ουσια, εβγαζε την γλωσσα της εξω και εγλυφε ουσιαστικα την δική μου, κοινως καμία σχεση με Δημητρα πχ που δινει παθιασμενα, λες και δεν υπαρχει αυριο. Γι' αυτο τον λογο, εβαλα οτι πιο κοντινοτερο υπήρχε σε αυτην την επιλογη. Στα του "αγωνα", πιπα πολυ καλη αλλα γενικοτερα, δεν "εκπεμπει" τον ερωτισμο που μου εβγαλαν αλλες κοπελες. Ισως να φταιω και εγω σε αυτο αλλα γενικα το προγραμμα της, μου φανηκε πολυ "στημενο", χωρις κανενα -σχεδον- ιχνος φαντασιας που παραπεμπει σε εκεινο του μπουρδελου. Δηλαδη πιπα, γαμ..σι, τελειωμα. Δεν ειναι οτι εκεινη δεν εκανε κατι καλα αλλα για καποιο λογο, περιμενα πολλα περισσοτερα απο μερους της στην συμμετοχη, όπο υπήρξαν 2 "γυροι" συνολικα. Στο social πολυ φιλικη, με αρκετα καλα ελληνικα και λιγα αγγλικα, μια και δεν γνωριζει άριστα την γλωσσα. Της ειπα κιολας στην συνάντηση μας, οτι την ειχα πρωτοδει στο Lido οταν δουλευε εκει, σε ενα παλιοτερο παρτι του φόρουμ, λιγο πριν "βγει" στην "δουλεια" και έμεινε "στηλη αλατος". Ευχαριστη παρουσια εν κατακλειδι, αλλα δεν μου "εβγαλε" στο ραντεβου μας, αυτα που περιμενα και που ειχα διαβασει απο αλλους "συναγωνιστες". Δεν λεω σε καμια περιπτωση -για να μην παρεξηγηθω- οτι λενε ψεμματα, παπλως η "χημεια" μας με την Τζολί, οπως ειπα και παραπανω, δεν 'εδεσε". Μαλιστα, ενω την ειχα "κλεισει" για 2 ωρες τελικα εγινε μία, επειδη μου ετυχε ξαφνικά μια δουλειά. Στα συν της, οτι δεν δυσανασχέτησε οταν της το ειπα. Αυτα τα ολιγα απο εμενα. Καλα να περνατε και να γαματε καλυτερα.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 23, 2015
Πόλη
Αθηνα
Χώρα
Ελλάντα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
GFE
Φιλί
καθόλου
Πίπα
Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Dress Code
Τηρήθηκε
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού