Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 2 10 0.5
Call Girls 04 December, 2014 1237
Damn your eyes
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Συνάντηση, ημερομηνία ενδεικτική...Επικοινωνία εύκολη με το γραφείο!
Χτυπάει η πόρτα, ανοίγω και βλέπω έναν άγγελο να μπαίνει μέσα!!! Μία κοπέλα πιο όμορφη και γλυκιά από τις φωτογραφίες του γραφείου...Έχω την εντύπωση ότι είναι με διαφορά το πιο όμορφο call-girl που έχω συναντήσει, αν και αυτό είναι υποκειμενικό θέμα, αλλά πιστεύω όποιος τη συναντήσει θα καταλάβει!!!
Δύο υπέροχα γαλαζοπράσινα ματάκια κοσμούν αυτο το αγγελικό πρόσωπο. Έχει ένα μικρό κενό στα μπροστά της πάνω δόντια, το οποίο όμως πιστεύω ότι της πάει και στο γεγονός αυτό συμβάλλει το όμορφο πρόσωπό της.Ύψος γύρω στο 1.70, σωμά καταπληκτικό, με απαλό δέρμα, τριάρι στητό στήθος, που δεν έχει πάρει διόλου την κατιούσα και ωραίο κωλαράκι!!! Μέχρι εδώ όλα ονειρικά...
Έπειτα η κοπέλα έχει τα θετικά της και τα αρνητικά της και εξηγούμε:
Στα αρνητικά ότι ζητάει τα λεφτά μπροστά (βέβαια αυτό είναι πολιτική του γραφείου, δεν φταίει η κοπέλα φαντάζομαι), δεν είναι και πολύ της πίπας δηλαδή μετά από λίγο ζητάει να περάσουμε στο σεξ και προσπαθεί διακριτικά να αποφύγει τις βαθιές διεισδύσεις όσο αύτό μπορεί να γίνει, ενώ βάζει και τζελ διατηρώντας όμως καλή αίσθηση μέσα της...
Στα θετικά 'οτι δίνει φιλιά, δεν τα τσιγκουνεύεται, ότι είναι θετικός και ευχάριστος άνθρωπος και στο σεξ μια χαρά ήταν...
Δεν μιλάει πολύ καλά Αγγλικά, αλλά ντάξει θα πεις κάποιες κουβέντες...
Γενικά πάντως δεν είναι τόσο δοτική, μιας και τα περιμένει τα περισσότερα από τον πελάτη, αλλά εμένα δεν με χάλασε τόσο γιατί δεν συνευρίσκεσαι με τέτοιες κοπέλες και κάθε μέρα, ίσως και ποτέ!! Δεν ξέρω αν ήταν το ραντεβού μεγαλύτερο αν θα ήταν και η δικιά της απόδοση καλύτερη μιας και κατά το δεύτερο γύρω είχε λυθεί περισσότερο....
Πάντως ευχάριστα πέρασα και ναι θα την ξανασυναντούσα γιατί ο συνδυασμός μοντέλου και αξιοπρεπών υπηρεσιών εμένα μου αρκούν!!!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
December 01, 2014
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
140
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού