Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Call Girls A admin 07 March, 2015 78
Μ Α Κ Ρ Ι Α
Γενική βαθμολογία 

5.1
Εμφάνιση πρόσωπο 

4.0
Εμφάνιση σώμα 

2.0
Συμμετοχή 

9.5
Συμπεριφορά/Social time 

7.0
Καθαριότητα κοπέλας  

5.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

3.0
Ξέρω ότι τα πράγματα είναι υποκειμενικά αλλά σε όλα υπάρχει ένα όριο. Χρόνια τώρα στο κουρμπέτι περιμένω όταν δίνω τα ωραία μου λεφτά τα οποία δεν είναι εύκολα πια, το κορίτσι που θα έρθει να είναι τουλάχιστον αξιογάμητο.
Στην συγκεκριμένη περίπτωση ισχύει το οπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι.

Το ραντεβού έλαβε χώρα σε γνωστό ξενοδοχείο ημιδιαμονής και η ημερομηνiα της συνάντησης είναι ενδεικτική. Η εξυπηρέτηση του πρακτορίου άψογη η κοπέλα στην ώρα της, αλλά το καλό του πράγματος αρχίζει και τελειώνει εκεί.

Η Τζούλια είναι μια γυναίκα με πολύ ταλαιπωρημένο και παραμελημένο σώμα. Τα σημάδια της γέννας το έχουν ταλαιπωρήσει σε μεγάλο βαθμό αλλά πιστεύω ότι ούτε και αυτή δεν έχει κάνει κάποια προσπάθεια να το διατηρήσει σε κάποιο ικανοποιητικό επίπεδο. Το στήθος μικρό και πεσμένο, κοιλιά υπερβολικά χαλαρή, πρόσωπο αδιάφορο, κώλος χαλαρός, αλλά το χειρότερο δεν είναι τίποτα από αυτά. Δεν θα ξεχάσω με τίποτα την μπόχα που ανέδυε το μουνί της. Ακόμα την έχω στην μύτη μου. Παρ' όλο που πληθηκε πριν από την πράξη, η μυρωδιά κάτι μεταξύ ψαρίλας και υπονόμου, (χωρίς υπερβολή), δεν έφευγε. Ορμονικό; Μυκητες; Δεν ξέρω. Δυσκολεύτηκα πολύ να μείνω μαζί της αλλά το έκανα κυρίως για να μην την προσβάλω και όχι για να μην κλάψω το κατοστάρικο. Όταν τελείωσα και μετά από μια ψιλοκουβεντούλα την έκανα με ελαφριά πηδηματάκια και φυσικά δεν υπάρχει περίπτωση να την ξαναδώ.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 01, 2015
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
100
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 April, 2015
Η κριτική που μπήκε απέχει παρασάγκας με τις προηγούμενες κριτικές.

ulyssesu μόνο κακές κριτικές βάζεις ?
A
admin
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα:

Αφήστε μια απάντηση