Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 20 10 0.5
Call Girls 28 October, 2014 3029
Πολύ καλά
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Την Joulia την γνώρισα από κοντά στο πάρτυ της περασμένης Παρασκευής και ήταν μία από τις κοπέλες που μου τράβηξαν την προσοχή και είχα βάλει σκοπό να την συναντήσω.
Με τράβηξε το χαμόγελό της, το πονηρό και συνάμα γλυκό μουτράκι της με τα εκφραστικά μάτια της που συνεχώς λαμποκοπούν αλλά και η βελούδινη επιδερμίδα της.
Αφού έκλεισα το ραντεβού μερικές μέρες πριν, λόγω του ότι μπορούσα μόνο συγκεκριμένη ημέρα και ώρα, την συνάντησα τελικά σήμερα και φυσικά δεν το μετάνιωσα.
Μόλις μπαίνει το κορίτσι στο δωμάτιο με ένα κόκκινο φόρεμα, φορώντας και κόκκινα εσώρουχα, έγινε μικρός χαμός. Όρμησα (με την καλή έννοια), δεν κρατήθηκα, βιαζόμουν να απολαύσω τα κάλη της. Σ’ αυτό βέβαια βοήθησε κι εκείνη που στην κυριολεξία με τρέλανε με τα γλωσσόφιλά της.
Κι αφού αρκετά αργότερα της ….. επέτρεψα να κάνει ένα ντουζάκι, για ένα φρεσκάρισμα διότι είχα ήδη διαπιστώσει ότι ήταν πεντακάθαρη, ο αγώνα συνεχίστηκε στο κρεβάτι.
Η Joulia συμμετέχει με πάθος στο σεξ, είναι πεντακάθαρη και κάνει ότι μπορεί για να περάσεις πολύ καλά. Πολύ καλό στοματικό, σε τρελαίνει στα γλωσσόφιλα, το σώμα της με πιασίματα εκεί που πρέπει ήταν για μένα πολύ καλό, αν είχε και λίγο μεγαλύτερο στήθος θα ήταν ακόμη καλύτερο.
Σεξ σε διάφορες στάσεις, εγώ τη βρήκα πολύ στα τέσσερα, στήνεται τόσο ωραία και συμμετέχει που το απολαμβάνεις στην κυριολεξία, το τελείωμα ήρθε με εμένα από πάνω της, σφιχταγκαλιασμένοι και να πέφτουν γλωσσόφιλα. Να μην θέλω να βγω από μέσα της ούτε να την αφήσω από την αγκαλιά μου.
Το ευχαριστήθηκα, την ευχαριστήθηκα και διαπίστωσα ότι τη κοπέλα είναι μία συνειδητοποιημένη επαγγελματίας που κάνει ότι μπορεί για να περάσεις πολύ καλά όπως πραγματικά πέρασα κι εγώ.
Η Joulia είναι ένα εργαζόμενο κορίτσι που αξίζει να συναντήσει κανείς, ένα κορίτσι που μαζί της περνάς καλά και συστήνεται ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 19, 2015
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
100
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Ηλικία Πελάτη
51
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Σχέση-Παντρεμένος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού