Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 17 10 0.5
Call Girls 13 March, 2012 1311
ΚΟΡΥΦΑΙΑ αλλά θέλει test κοπωσης πριν
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Η όρι της και φάνηκε το γραφή του παραπάνω φίλου με ερέθισε μαζί και τις φωτό της και κάποια που είχα ακούσει.
Συνεπέστατη η Karina στο ξενοδοχείο του Τρώα βασιλέα παρότι είχα ζητήσει στο χώρο μου.
Μέτριο ύψος ,κομψά ντυμένη, ωραίο πρόσωπο με καταγάλανα μάτια και χαμογελαστή , στοιχεία που ζεσταίνουν την ατμόσφαιρα αρχικά. Η πολύ ζέστη όμως ήλθε όταν έβγαλε το πανοφόρι της και φάνηκε το πλούσιο στήθος της με της τεράστιες ρώγες να διαγράφονται.
Ναζιάρικα στησίματα που τόνιζαν τις καμπύλες της και σιγά σιγά αποκάλυπτε τα πλούσια κάλη της και τα δερμάτινα εσώρουχά της.
Πίπα βαθειά μέχρι το στομάχι της ενώ έπαιζα με το νιμού της.Η γυναίκα τρελλάθηκε στους οργασμούς ενώ έπαιζε με τα στήθη της και το νιμού της ενώ έπαιζε τρομπέτα. Τρελλό σεχ πολ....ών στάσεων και...πολύ υγρασία από μέρους της.
Στο δεύτερο γύρο που άρχισε γρήγορα /με είχε κατακαυλώσει/ ζητήθηκε η στρογγυλή τράπεζα. Ένοιωσα ότι το αποζητούσε....εκεί έγινε η ΑΠΟΓΕΙΩΣΗ....πρέπει να μας άκουσε το Μητσοτακ....κο από τις φωνές της.Στην αρχή κόμπλαρα ,αλλά μετά οι φωνές της με το σπρώξιμό της και τη θέα της ολοστρόγγυλης τράπεζας με κατακαύλωσε που δεν τελειώναμε....20λεπτο anal τουλάχιστον....ξαφνικά τράβηγμα ξεσκούφωμα και όλα στο στόμα. Κ Ο Ρ Υ Φ Α Ι Α η Καρινάρα με τη κορωνάρα.
Φεύγοντας και μιλώντας μου θύμιζε κάποια.....λες;;;;;;;

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 16, 2012
Πόλη
Au;hna
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
100
Εξτρά €
50
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
καθόλου
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 2

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 March, 2012
ερωτησεις επειδη εχω να βρεθω καιρο με την συγκεκριμενη..... το βυζι ειναι ακομα soft king ? και ακολουθει το νομο της βαρυτητας ? και ο σκεμπες υπαρχει ακομα ? απο τις πιπες ειναι ? στο σερβις των 100 ειχες και πισω συστημα ? ποια σου θυμισε ???
N
nomercy
19 March, 2012
Ουκρανεζα 35αρα πρωην στριπ στο Λιντο αλλα επειδη πανε και 5-6 χρονια δεν ειμαι και σιγουρος οτι ειναι η ιδια αλλα το σωμα ειναι αυτο οποιος θυμαται επιβεβαιωνει. Παντως το βυζι ειναι τοπ ορθιο ο κωλος τοπ απολαυση και.. ποτιζει και το στομαχι και οχι το νιπτηρα!! Ωστοσο ολα αυτα κατ επιλογη και δεν ηταν ο κανονας. τοτε!!!
P
pink-floyd
22 March, 2012
και πως την ψαχνει κανεις την αυτην την κυρια συναδελφοι?

Admin: Στο φόρουμμ αυτές οι ερωτήσεις.
G
gikeyeng
22 March, 2012
καταπληκτική ακούγεται, οτι χρειάζομαι....κανα τηλέφωνο στείλτε παρακαλώ!
S
sigkapouro
31 March, 2012
Τηλέφωνο ή κάποιο link για επαφή μαζί της;
S
soulg
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Αποτελέσματα ανά σελίδα:

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *