Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 3 10 0.5
Karolina Your Angels
Call Girls 01 March, 2022 1595
Αγγελικά Πλασμένο
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση πρόσωπο
 
9.5
Εμφάνιση σώμα
 
9.0
Συμμετοχή
 
10.0
Συμπεριφορά/Social time
 
10.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
9.0
--Είδα την karolina να φιγουράρει στο σίτε των αγγέλων, αμέσως άρχισα να νιώθω ότι αυτό το πιπίνι δεν πρέπει να πάει ανεκμετάλλευτο, αφού συμβουλεύτηκα τον φίλτατο συναθλητή gpd μιας και την καλωσόρισε στα μέρη μας με τον καλύτερο δυνατό τρόπο δείχνοντας της πόσο φιλόξενοι είμαστε εμείς εδώ οι πουτσαράδες, αλλά και για να επισφραγιστεί το ραντεβουδάκι μας πήρα την γνώμη από την από την μετρ των αγγέλων πια άλλη από την αγαπητή μου Νικόλ λέγοντας μου παρ την γιατι ειναι αγγελικά πλασμένη για εσένα και μόνο και έτσι έγινε στο γνωστό και μη εξ ουδετέρου πόρνο καταφύγιο μου.
--Μετά την δουλειά φτάνοντας στο ξενοδοχείο άρχισα να παρφουμαρίζομαι για να υποδεχτώ αυτό το αγγελικά πλασμένο πλάσμα ώστε να ταξιδέψουμε μαζί στα μυστικά μονοπάτια του ερωτισμού τις ηδονής και του πάθους, έχοντας ξαπλώσει στο πορνό κρεβάτι χάζευα τις φωτός της δημιουργώντας μου μια αγγελική αύρα και παράλληλα να αναζητώ το κουτί τις πανδόρας το οποίο με ανυπομονησία την περίμενα για να το ανοίξουμε και να το εξερευνήσουμε μαζί. Εκεί που έχω φτιαχτεί τρελά χτυπαει η πόρτα τρέχω να την ανοίξω μέσα στο χαμηλού φωτισμού δωμάτιο ώστε να φωτίζεται όσο πρέπει από πολύχρωμα λεντάκια φτιάχνοντας ατμόσφαιρα ατμοσφαιρική, μόλις την ανοίγω αντικρίζω ένα ξανθό αγγελικό πλάσμα ντυμένο σαν ανοιξιάτικη γαριφαλιά με τακουνιά πέδιλα φανερώνοντας τα δαχτυλάκια των ποδιών της. Με το που διαβαίνει την πόρτα κάτι συνέβηκε μεταξύ μας το οποίο το έπαθα πρώτη φορά δεν μου έχει συμβεί ποτέ με καμια άλλη μάγκες με τόσες και τόσες που έχω πάει με το που με φίλησε και οι δυο μας καταλάβαμε αν και από διαφορετικούς κόσμους ήμασταν φτιαγμένοι ο ένας για το άλλο σε μια φάση δεν ξεκολλάγαμε οπότε και πήρε την απόφαση να πάει στο μπάνιο να πάει να φρεσκαριστεί. Έχοντας αραξει στο κρεβάτι τσίτσιδος βγήκε γυμνή χωρίς καμια ντροπή λες και μαζί μου ξεπέρασε το ταμπού ένοιωθε τόσο άνετα και οικία που δεν την ένοιαζε αρκούσε να ήταν πλάι μου να χαϊδευόμαστε και να χαμουρευόμαστε τα εγκεφαλικά τα έτρωγα το ένα πίσω από το άλλο σώμα έφηβης εικοσάρας που μόλις ξεμύτισε από τη φωλιά των γωνιών έτοιμη για όλα, βυζί Α+ μυτερά σαν καρφάκια κώλος αγγελικά πλασμένος για κολασμένους με άκρα περιποιημένα στην πένα.
--Στον πρώτο γύρο δεν κρατηθήκαμε ορμηξαμε και οι δυο κατευθείαν στην κόλαση εγώ να την φιλάω παντού αυτή να με φιλάει ακόμα πιο πολύ θέλοντας να με νιώσει πραγματικά αγκαλιάζοντας με και κρατώντας με από τους στιβαρούς μου ωμούς, κατέβηκα στο μουνάκι τις κατευθείαν ήθελα να το νιώσω με τα ίδια μου τα χεράκια να την δαχτυλιάζω παντού σε όλες τις τρυπούλες και παράλληλα να την γλύφω και να τις το δαγκώνω με μανία κατεβάζοντας υγρά μπόλικα και να διαστέλλεται από ηδονή βγάζοντας κραυγές πληθωρικής ηδονής δεν άντεξα γύρισα σε στάση 69 δείχνοντας τις τον μητσαρα εκεί δεν ντράπηκε και τον άρπαξε μέσα όλο χωρίς σταματημό για ανάσα ειχα γίνει τούρμπο και λίγο λέω την γονατίζω στο πάτωμα δείχνοντας μου πόσο τις άρεσε να τον γλύφει σε αυτήν την θέση με τον καθρέφτη να παίρνει μάτι αδιάλειπτα ο καγκελάριος δεν άντεξε πήρε μόνος του το σκουφί το φόρεσε και κάθισε για να την υποδεχτεί θέλοντας να τον ιππεύσει σε αυτήν τη στάση ο κολασμένος κώλος της αλλά και όλο της το κορμί έσκαγε με δύναμη στα μπούτια μου κάνοντας τον γνώριμο ήχο των αγγέλων όταν απολαμβάνουν αυτό που θέλουν πιο πολύ από όλα πούτσα την σηκώνω την στήνω στο καθρέφτη με τα χεράκι τις να τον χαϊδεύουν και το κώλο τις τουρλωμένο με πίσω κίνηση και την αρχιζω σε αισθησιακό σφυροκόπημα μέχρι που ήρθα. Κοιταζόμαστε μετά από αυτό το απίθανο σεξ φιλιόμαστε για κάνα πεντάλεπτο και μου λέει έλα πάμε μαζί για μ πανάκι με το που μπαίνουμε στο μπάνιο με τον επαρκή φωτισμό το πιπίνι ξετρελάθηκε μαζί μου λέγοντας δεν ήξερα πόσο είσαι γιατι μέσα στα σκοτάδια δεν μπορούσε να με διακρίνει τις απάντησα και εσύ το ίδιο αλλά λέγοντας τις δεν ειναι κομπλιμέντο αλλά πραγματικές αλήθειες που πρέπει να λέγονται.
-Δεύτερο γύρο με σύντομη κουβέντα αφού την άφησα να φουμάρει λέγοντας μου ότι ειναι από λάτβια δηλαδή από λετονία λέγοντας μου αν την ξέρω μα τις λέω και εννοείτε τις μας πέρασες για χαζό αμερικανάκια που δεν ξέρουν προς τα που πέφτει ο λευκός οίκος χαχαχαχαχα, δεν άντεξα να περιμένω να τελειώσει το τσιγάρο της την ξανά βουτάω στο γλύψιμο με μανία σε όλα τα μέρη του σώματος της και ειδικά στο μουνάκι τις κάνοντας την να χύσει μιας και δεν ήθελε και πολύ μαζί μου, εδώ δεν άντεξα να περιμένω για να το βάλει στο στοματάκι τις πέρασμα σκούφου και αρχίσαμε ένα αισθησιακό ερωτικό σεξ λες και την ήθελα τόσο πολύ κολασμένα αλλά άλλο τόσο και αυτή όπου τα κορμιά μας όταν ερχόντουσαν σε επαφή μια χημεία μοναδική συνέβαινε με τελική κατάληξη στο στο στοματάκι της έχοντας καταπιεί το μεγαλύτερο μέρος των σπερμάτων μου χωρίς να την νοιάζει κατευθείαν ντους μαζί να χαμουρευόμαστε στο μπάνιο τις άφησα το ανάλογο αντίτιμο λέγοντας μου ότι πέρασε καταπληκτικά μαζί μου και ότι ειναι από τις λίγες φόρες που το λέει σε άντρα ότι θα ήθελε ειλικρινά να ξαναβρεθούμε αφού ακόμα και όταν άνοιξα την πόρτα ακόμα την κοιτούσα να φεύγει και αυτή με το κεφάλι τις στραμμένο σε εμένα.
--Λοιπόν αυτό το πιπίνι ειναι πανέμορφο συνεσταλμένο και ευδιάθετο εμένα μου έδωσε την εντύπωση αυτών των ξενών κοριτσιών που βλέπουμε στα ελληνικά νησιά με τους γονείς να καραδοκούν μην και την πέσουν στην μονάκριβη κόρη τους ενώ αυτή είναι έτοιμη για όλα να ξεχυθεί μην κρατώντας τα προσχήματα μπροστά στους γονείς αυτήν την εντύπωση μου έδωσε και με έκανε να τρελαθώ ακόμα πιο πολύ μαζί της λέγοντας με πάπα και με κουμπάρο συστήνεται ανεπιφύλακτα στους λάτρεις των πιπινιών προλάβετε αν θέλετε να με ακούσετε στους μοντελάκηδες και σε όσους αρέσουν να ξελογιάζουν κορίτσια από σπίτι χαχαχαχαχα αυτά από εμένα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας. @ (Written at adult Forum).

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 04, 2022
Πόλη
αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
140
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα καταπίνει
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Απάντηση ιδιοκτήτη 04 March, 2022

ναι

Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 March, 2022
Εσυ εισαι ανοιχτοχέρις οχι σαν τον γπδ τον τσιφούτη αχαχαχαχαχαχαχα
M
mad-or-bad
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: