Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 19 10 0.5
Studio 02 December, 2020 5717
Μαριαννα !!
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Μεσημερακι το καλοκαιρακι αποφασισα να επισκεφτω για πρωτη φορα ενα στουντιο κ ο δρομος με εβγαλε τυχαια στο κασσανδρας 3(ισογειο).εκει ηταν η μαριαννα που με το χαμογελο κ την ευκολη κ ανεμελη συμπεριφορα της εδιωξε οτι αγχος κ να ειχα σεκεινο το σημειο.απο σωμα ηταν καλο,αν κ οχι αθλητικο και το βυζι μετριο μεγεθος αλλα πεταχτο!αφου συζηταμε για λιγο αυτη ξεκινα να με χαιδευει ερεθιστικα κ να φιλα κ να γλυφει το στηθοσ μου.αφοτου καυλωσα αυτη κατεβηκε χαμηλοτερα κ αρχισε να ρουφα κ να γλυφει τα αρχιδια.στη συνεχεια μετα που το πασπατευσε για λιγο μου περασε την καποτα κ μου πηρε πιπα.μετα απο λιγο τη σηκωνω κ ξεκιναει το γαμησι.δυστυχως η μεγαλη αναμονη σε συνδυασμο με την προστυχια της κ την απειρια μου ειχαν ως αποτελεσμα να τελειωσω μολις μετα απο 3 στασεις κ πριν προλαβω να βγαλω την καποτα. παντως η εξυπυρετηση ηταν πολυ καλη. βεβαια δεν ηταν κανεις αλλος εκει εκεινη την ωρα,αν κ σαυτην την περιπτωση θα ηταν πιθανο να ανοιξει η πορταπριν η μετα κ ο απεξω να σε παρει ματι τσιτσιδο!
αυτα και καλα βολια

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαριαννα
Κοπέλες διαθέσιμες
Μαριαννα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
July 24, 2011
Τιμή €
50
Φιλί
Ελάχιστα
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
X
1 reviews
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού