Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 19 10 0.5
Studio 02 December, 2020 5716
Μιχαέλλα – Brava e Bella…….
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Είχα αρκετό καιρό να συναντήσω την Μιχαέλα. Μια πολύ όμορφη νεαρή κοπέλα, με αγαλματένιο κορμάκι, ενισχυμένο στήθος, που εάν ήταν καλύτερο στην αφή, τότε το δέκα στην εμφάνιση θα ήταν δικό της. Σκούρα καστανά ίσια μαλλιά, όμορφο ναζιάρικο πρόσωπο,

Την συνάντησα στην σημερινή τσάρκα συντρόφια με καλούς φίλους και θέλησα να την ξανατιμησω. Η ευγενέστατη υπηρεσία δεν μου χάλασε το χατίρι να ανεβώ στο επάνω μοναχικό και πιο απομονωμένο δωμάτιο, μιας και τα άλλα δυο του ισογείου είναι σε κοινή θέα με το σαλόνι, η ηχομόνωση σχεδόν μηδενική, με αποτέλεσμα να ακούγονται τα πάντα, και αυτό δεν μου είναι ιδιαιτέρα ευχάριστο. Είναι ένα θέμα που πιστεύω χρίζει βελτίωσης.

Δεν άργησε να έλθει στο δωμάτιο. Σκουπιζόμουν ακόμα από το ντους, όταν μπήκε και γελούσε πονηρά, όσο με έβλεπε ξαπλωμένη στο κρεβάτι να τελειώνω το «στέγνωμα μου».

Το μεγαλύτερο μέρος του χρόνου της συνεδρίας μας καταναλώθηκε σε oral sex και από τις δυο πλευρές. Μετά από σχετικά σύντομο χρόνο προκαταρκτικών ξεκίνησα να το πέρασμα της γλώσσας μου σε όλο της το σώμα για να καταλήξω στην ευαίσθητη περιοχή της. Όπως μου είπε έπειτα η παρέα μου, είχε κάνει μπάνιο πριν ανέβει στο δωμάτιο και έτσι ήταν μεγάλη απόλαυση να περιποιούμαι το μοσχομυριστό «γατάκι της».
Απόλαυση που την έκαναν πιο έντονη οι εκφράσεις της οι αναστεναγμοί της, το συνεχές σπρώξιμο του κεφαλιού μου με τα χέρια της, οι σπασμοί και το ρίγος που ένιωθα να προέρχονται από το σώμα της.

Από μόνη της στήθηκε στα τέσσερα και μου ζήτησε να την περιποιηθώ έτσι.. Η συνέχεια ήταν ανάλογη μέχρι την στιγμή που ξάπλωσε ανάσκελα και όσο εγώ ήμουν στα γόνατα, άρχισε να μουλιάζει τον «μικρό Cheyenne” και την ακολουθία του. Ακολούθησε κλασσικό 69, παραδοσιακό στοματικό μόνο από πλευράς της, για να ξεκινήσει το sex με cow girl. Αγκαλιές, γλειψίματα, φιλιά περιείχε το ρεπερτόριο ης συμμετοχής της, το όποιο συνοδευόταν με πρόστυχα κοιτάγματα και λόγια.
Στάση του λωτού, ιεραποστολικό, συνέχεια και τέλος στα τέσσερα.

Έτσι όπως ήταν ξαπλωμένη της έκανα λίγο μασάζ, κάτι που το δέχτηκε με ένα πολύ ναζιάρικο χαμόγελο και μου ζητούσε να μην σταματάω και να συνεχισω και άλλο. Ταυτόχρονα κουβεντιάσαμε, μέχρι την στιγμή που έπρεπε να φύγει.

Είναι μια κοπέλα με την οποία η συνεδρίες μου έχουν συνεχώς ανοδική πορεία. Μετά την επιεικά μέτρια πρώτη μας φορά προ καιρού, οι επόμενες συναντήσεις γίνονται όλο και καλύτερες με αποκορύφωμα την σημερινή που ήταν και η καλύτερη από όλες. Βελτιώνετε συνεχώς και σε συνδυασμό ότι και εμφανισιακά που αρέσει πολύ, αποτελεί μια από τις αξιόπιστες επιλογές μου.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μιχαέλλα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μιχαέλλα
Κοπέλες διαθέσιμες
καμια αλλη
Ημερομηνία
February 18, 2012
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 February, 2012
Στο συγκεκριμένο μαγαζί το απλό σεξ + 69 πάει στα 50 Ευρώ???? Αν ναι είναι πολύ ευχάριστο το ότι έριξαν την τιμή γιατί σε κάποια studio κρατάει ακόμα από 70 μέχρι και 80 Ευρώ για την στάση 69. Μπορείς να το επαληθεύσεις αυτό φίλε Cheyenne?
A
agapoulas
21 February, 2012
''Δεν άργησε να έλθει στο δωμάτιο. Σκουπιζόμουν ακόμα από το ντους, όταν μπήκε και γελούσε πονηρά, όσο με έβλεπε ξαπλωμένη στο κρεβάτι να τελειώνω το «στέγνωμα μου».''
Ειπαμε να κανετε promo αλλα γραφετε τουλαχιστον σε γενους αρσενικου...
D
deviant
21 February, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δυστυχως θα σε στεναχωρεσω.
ξεχασα να συμπ[ληρωσω το αναλογο πεδιο.
+20 για 69.........
C
cheyenne
21 February, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν καταλαβα πως συνδεονται η προταση μου με το συμπερασμα σου......
Τι εννοεις γραφοντας "γραφετε τουλαχιστον σε γενους αρσενικου..".
C
cheyenne
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Αποτελέσματα ανά σελίδα: