Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 19 10 0.5
Studio 02 December, 2020 5670
Λάουρα: Κορυφαία Επιλογή
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Η "σχέση" μου με τη Λάουρα μπορώ να πω πως είναι λίγο περίπλοκη. Όταν πρωτοπήγα μαζί της, πριν 3 χρόνια περίπου, η εμπειρία μου ήταν επιεικώς μέτρια. Επρόκειτο για ένα ακατέργαστο διαμάντι με σούπερ εμφάνιση αλλά πολλά σκαμπανεβάσματα στην απόδοση και αμφίβολο επαγγελματισμό. Τη μια μέρα μπορεί να έκανε παπάδες και την άλλη να βαριόταν τη ζωή της.
Από πέρσι το καλοκαίρι όμως διαπίστωσα από πρώτο χέρι, και με μεγάλη μου χαρά, ότι η μελαχρινή καλλονή ωρίμασε πλέον και αποτελεί μια από τις καλύτερες στουντιοεπιλογές στην Αθήνα.

Άφιξη χθες στο Κ3 κάτω το βραδάκι κι'ενώ στη γειτονιά επικρατούσε ησυχία. Τσατσά δεν υπήρχε πουθενά, ή αν υπήρχε δεν εμφανίστηκε, κι'έτσι με υποδέχτηκε η Λάουρα με τα πλούσια προσόντα της σε κοινή θέα, ως συνήθως. Αφού λοιπόν πρώτα άκουσε με χαμόγελο τα διθυραμβικά λόγια δυο άλλων συναγωνιστών που είχαν βγει απλώς για τσάρκα, με καθοδήγησε στο πάνω δωμάτιο. Εκεί της έδωσα το αντίτιμο και μου είπε να περιμένω λίγο καθότι είχε έναν ακόμη πελάτη πριν από εμένα.

Μετά από κάνα 20λεπτο έρχεται η μουνάρα μας στο δωμάτιο, χαμογελαστή και ευδιάθετη. Κουβεντούλα για τις διακοπές και σιγά-σιγά περνάμε στο παρασύνθημα μ'εμένα ν'απολαμβάνω το στήθος-έργο τέχνης για το οποίο έχουν γραφτεί τόσα πολλά. Σε λίγο με ξαπλώνει στο κρεβάτι και αρχίζει τη στοματική περιποίηση της επίμαχης περιοχής, χωρίς ν'αφήσει παραπονεμένα τα μπαλάκια.
Προφυλακτικό και συνέχεια με στοματικό για κάνα πεντάλεπτο οπότε και της λέω να έρθει από πάνω. Φαντάσου τώρα να'χεις μια τέτοια κουκλάρα να χτυπιέται από πάνω σου με τις θεϊκές βυζάρες της να πάλλονται. Απίστευτο θέαμα, χολυγουντιανή υπερπαραγωγή! Εκεί με βρήκε και το τέλος, με τα χέρια μου να μη λένε να ξεκολλήσουν από τα στήθη της, μιας και δεν μου έκανε καρδιά να δοκιμάσω άλλη στάση.

Από τη στιγμή που δεν υπήρχε άλλος πελάτης μετά από'μένα πιάσαμε και λίγη κουβεντούλα για το πως αντέχει όλες αυτές τις διπλοβάρδιες. Εκεί θυμήθηκε και την αρχή της καριέρας της στα Αριστομένους/Πιπίνου, για να καταλήξει εντέλει ότι τώρα πια περνάει καλά στα Κασσάνδρας και γι'αυτό δεν κουράζεται. Ίσως αυτό να είναι και το μυστικό της "μεταμόρφωσης" της μέσα στο δωμάτιο.
Το σίγουρο είναι πως ήταν και παραμένει ένα από τα στανταράκια μου και σταθερή αξία στο χρηματιστήριο της αθηναϊκής στουντιοσκηνής.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
August 31, 2012
Τιμή €
50
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Fetish
Ισπανική
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού