Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 19 10 0.5
Studio 02 December, 2020 5670
Λάουρα με τα εκπληκτικά βυζιά.
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Όταν μία γυναίκα σαν την Λάουρα σου ανοίγει ημίγυμνη την πόρτα του στούντιο που δουλεύει, τότε ο πειρασμός είναι πολύ μεγάλος.Αυτό έπαθα κι εγώ, όταν ένα μεσημέρι πέρασα, για την ξαναδώ.Απ΄τη μισάνοιχτη πόρτα μπόρεσα να διακρίνω αυτό το εκπληκτικό, φυσικό, γυμνό στήθος της, όπως ξεπρόβαλε μέσα απ΄τη ρόμπα της και το όμορφο πρόσωπό της, με τα σαρκώδη χείλη της.Από εκείνη τη στιγμή δε μπορούσα να βγάλω απ΄το μυαλό μου αυτή την εικόνα.Και το μεσημέρι της επομένης ήμουν και πάλι στο Κασσάνδρας 3 για να την συναντήσω.Ο χώρος γνωστός, με τις πόρτες των δωματίων να βλέπουν κατευθείαν στο σαλόνι.Αρκετά χαμηλός ο φωτισμός στο σαλόνι, κάτι που δε μου άρεσε, αφού δε μπορείς, αν δεν ξέρεις την κοπέλα, να τη "σκανάρεις", όπως θέλεις, το οποίο το ανέφερα και στην ίδια.Εμφανίστηκε φορώντας ένα ελαστικό στηθόδεσμο, κρύβοντας τα υπέροχα βυζιά της και γυμνή απ΄τη μέση και κάτω.Κάτι, που φυσικά δε με εμπόδισε, αλλά με φούντωσε ακόμη περισσότερο, να πληρώσω στην ίδια 70 ευρώ για στάση 69 κι ελεύθερο στοματικό.
Άκουσα που έκανε ντουζ και μετά από μερικά λεπτά παρουσίασε τη γυμνή κορμάρα της στο δωμάτιο.Ειλικρινά, χαίρεσαι να την βλέπεις, πόσο μάλλον, να έχεις γυμνή στην αγκαλιά σου αυτή τη γυναικάρα.Να μη χορταίνεις, να γλείφεις αυτές τις βυζάρες, που είναι ατελείωτες (γεμάτα, φυσικά, στητά 4άρια), να χουφτώνεις την κωλάρα της και να χαιδεύεις το απαλό δέρμα της.Αλλά, όλα τα θετικά σταματούν εκεί.Αφού στις υπηρεσίες χαλάει η συνταγή.Αν εξαιρέσεις το τσιμπούκι της, το οποίο είναι πολύ καλό σε τεχνική, χωρίς να αφήσει παραπονεμένα τα αρχίδια, αλλά σύντομο σε διάρκεια, στο κυρίως πιάτο είναι τυπική κι απλά διεκπαιρεωτική, για να τελειώσει στον προκαθορισμένο χρόνο και να περάσει στον επόμενο πελάτη.Μου έδωσε την εντύπωση, ότι είχε μπροστά της ένα manual κι ακολουθούσε τις οδηγίες, για να φτάσει στο επιθυμητό αποτέλεσμα.Κι οι πρωτοβουλίες που έπαιρνε, ήταν σε αυτή τη λογική.Οπότε είχαμε κατά σειρά, βύζαγμα στις βυζάρες της, γλειφομούνι, τσιμπούκι απ΄την Λάουρα, πρώτη στάση ιεραποστολικά, μετά στα τέσσερα, λίγο με την Λάουρα από πάνω, για να ξαναγλείψω τις βυζάρες και χουφτώσω την κωλάρα της και το τέλος ήρθε χειροκίνητα, με την Λάουρα να μου γλείφει τα αρχίδια.
Έβαλε τις γόβες της, μου έδωσε ένα πεταχτό φιλί κι αποχώρησε.Μία συνάντηση χωρίς κάτι το ιδιαίτερο, παρόλες τις αρχικές προσδοκίες μου, μόνο και μόνο για το παλμαρέ, όπως αποδείχτηκε τελικά.Τουλάχιστον, χόρτασα βυζιά.Και τί βυζιά !!!!!φανταστικά.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Κοπέλες διαθέσιμες
-
Ημερομηνία
April 21, 2017
Τιμή €
70
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού