Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 19 10 0.5
Studio 02 December, 2020 5741
Αληθηνη Φαντασιωση....!!! Λαουρα...
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Δεν εχω να πω πολλα...για αυτην την κοπελα οπως θα δειτε οι πιο πολλες κριτικες ειναι για παρτυ της ξανα σημερα επεσα στα δυχτια της απλα δεν την χορτενω της εχω πει πολλες φορες να βρεθουμε κ εκτος στουντιο αλλα προς το παρων μονο εκει δουλευει....ακομα μια φορα το σερβις της ητανε καλο μοναδικο κ απιστευτο θεικα βυζια της κ οι εκφρασεις της μοναδικες να την βλεπεις να χοροπηδαει επανω σου ειναι απλα εμπειρια...

Μπηκε στο δωματιο με ναζι κ με αρχησε φιλια κ χαδια σε ολο μου το σωμα τσιμπουκακι καλο συνατο χωρις χερια την σταματησα για να μην καταθεσω απο νωρις νωρις καθως ειχε απιστευτη ενεργεια το μωρο....

Ανεβαινω πανω της κ την εσκιζα καθως χαζευα της εκφρασεις της και τα βυζομπαλα της με τραβαει κ αρχισε να με φιλαει στο λαιμο και να κου γλυφει το αυτι...

Αναιβενει επανω μου και εκει αρχησε να με σφιροκοπαει με τρελλα δεν περασε πολυ ωρα μολις καταλεβε οτι τελειωνο με μια κινιση τον πειρε στο στομα της και τελειωσα εκει....ηταν απλα μαγεια...χαλαλι της στουντιο μονο για αυτην...!!!!


Τωρα υπηρεσια δεν ειδα ο χωρος δεν μαρεσε γτ ανοιγει η πορτα κ σε βλεπουν με την ψωλη εξω ολοι οι σαλονατοι...η πετσετα του μπανιου ακομα μια φορα χρισιμοποιημενη αυτα...

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
λαουρα και μυαλα στα καγκελα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
April 27, 2011
Τιμή €
50
Φιλί
Ελάχιστα
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *