Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 20 10 0.5
Studio 05 December, 2020 2684
Αννα πολύ καλή
Γενική βαθμολογία
 
8.4

Καθημερινή απόγευμα γύρω στις 17.15 ανεβαίνω στην Κασσάνδρας 4 να δω τις καυλίτσες που ήταν διαθέσιμες. Εκει βρήκα την Αννα η οποία κυκλοφορούσε με ενα στρινγκακι και τα ψηλοτακουνα... Ηρθε στο σαλόνι, εκανε μια γύρα με σιγουριά, τουρλωσε λιγο το κωλαράκι και χαμογέλασε.. Περασα στο δωμάτιο και τη ρώτησα αν έχει καμμιά φίλη για DUO. Της είπα να διαλέξει εκείνη όποια θέλει. Μου είπε γδύσουυ, άραξε και έρχομαι.. Μπήκα στο δωμάτιο και περίμενα υπομονετικά, ακούγωντας τον καυλωτικό ήχο από τα τακούνια έξω από την πόρτα να πηγαινοέρχονται.. περιμένωντας να μπουνε μεσα τα κοριτσια, να στήσω μια στα τέσσερα κ να αρχίσω να την πηδάω.

Μεσα στα επόμενα λεπτά άνοιξε η Αννα φερνοντας μαζί της τη Μισέλ, μια σχετικά κοντούλα, σκουρόχρωμη πουτανίτσα με πιασίματα, με τρομερό βυζί. Η σκέψη ότι η Αννα μου έφερε την τύπισα να την πηδηξω με αναψε απίστευτα. Η Αννα τις έβγαλε το σουτιέν και αρχισαν να με τσιμπουκώνουν διαδοχικά. Αφού τελείωσε αυτό, η Αννα έβαλε την Μισελ (η οποια δεν πολυκαταλαβαινε ελληνικά) στα 4 και με εσπρωξε μεσα της κρατώντας τον κωλο της κ κοιτωντας με στα ματια..Εκει μου ηρθε για πρωτη φορα να χυσω.. Αλλαξα σταση τη Μισελ, ξαπλωσε ανασκελα κ ανοιξε ταποδια. Εγω πηδαγα και η Αννα μου εβαζε δαχτυλο. καθε φορα που εμπαινα πιο μεσα στη Μισελ εγω, όλο και εσπρωχνε πιο μεσα η Αννα το δαχτυλο σε μενα.. Τωρα ειχε ερθει η ωρα να παρω την Αννα που τοση ωρα μου το επαιζε υπερανω.. της ανοιγω τα ποδια και την αρχιζω με τη μισελ να την χαιδευει. Η Αννα με κοιταζε στα ματια και βογκαγε. Συνέχισα ετσι για αρκετη ωρα και εχυσα βλεποντας την Αννα να μου ανοιγει τα ποδια πουτανιστικα και το ξυρισμενο μουνακι της να κρυβει τον πουτσο μου.

καλη φαση, τουλαχιστον για τα γουστα τα δικα μου

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αννα
Κοπέλες διαθέσιμες
Μισελ
Ημερομηνία
July 15, 2011
Τιμή €
100
Πίπα
  • Δεν ζητήθηκε
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού