Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 20 10 0.5
Studio 05 December, 2020 2684
Ο μύθος...
Γενική βαθμολογία
 
5.7

Πάνε 2 εβδομάδες που πέρασα να δω την Άννα, παρέα με αξιόμαχο συναγωνιστή.

Είχα να τη δω καιρό…ήθελα να μου λείψει!

Άστραφτε από φυσική ομορφιά, όπως ήταν άβαφτη. Με ίσιο το μαλλί της, ακόμη πιο γλυκιά.

Μιλήσαμε αρκετά οι τρεις μας, χωρίς τίποτε να προοιωνίζει τη συνέχεια. Δεν έδειχνε να την έχει επηρεάσει ο σάλος με τις οροθετικές.

Έδωσα το αντίτιμο των 50 στη Μαρία τη Βουλγάρα και προετοιμάστηκα να υποδεχθώ την εκλεκτή μου ερωμένη.

Μπήκε χαμογελαστή, ευδιάθετη. Μιλήσαμε για διάφορα και ξεκινήσαμε τα χάδια και τα φιλιά.

Ήμουν υποψιασμένος ότι θα ήταν, έστω και λίγο, θορυβημένη με το σάλο με τις οροθετικές… Δεν αιφνιδιάστηκα καν, όταν με ενημέρωσε, ενώ είμασταν στο «ζέσταμα», ότι άλλαξε το γνωστό της ρεπερτόριο γιατί της το απαγόρευσαν (!!!!).

Εκείνο που με χάλασε εντελώς, ήταν η επιμονή της σε κουβέντες σχετικές με τις οροθετικές και με τα εξτραδάκια, ενώ βρισκόμασταν εντός μάχης και οι προειδοποιήσεις της και οι έλεγχοι του λάστιχου, υπό τον φόβο κλαταρήσματος! Αποτέλεσμα 3 φορές πτώση σημαίας, πτώση ψυχολογίας και το απόλυτο ξενέρωμα. Όταν το sex γίνεται άγχος παρτ’αυγό και κούρεφ’το!

Μου ζήτησε συγνώμη, προσφέρθηκε να μου επιστρέψει το κόμιστρο, δέχθηκα τα μισά και έφυγα εντελώς απογοητευμένος. Ο μύθος είχε πλέον γκρεμιστεί….

Δεν έκανα τίποτε, για να την πιέσω, προκειμένου να απολαύσω τις γνωστές, εξαιρετικές της υπηρεσίες (του περελθόντος..). Έκανε τα πάντα για να με κάνει να νιώσω τόσο άσχημα…(ίσως χωρίς να το επιδιώξει..).

Η υπηρεσία ελέγχεται και κατακρίνεται α) γιατί έκανε το παγώνι όταν βγήκα απ’το δωμάτιο για να φύγω, χωρίς να βγει απ’την κουζίνα για να μου επιστρέψει τα χρήματα, όπως της είπε η Άννα, β) της ανέφερε ψευδώς ότι είπα « τσακώθηκα με την Άννα και έτσι όπως δουλεύει θα χάσει όλους της τους πελάτες». Κυρία Μαρία ΔΕΝ χρειαζόταν να της πεις ΨΕΜΑΤΑ για να φανείς καλή μαζί της. Για την Άννα δεν υπήρχε περίπτωση να πω άσχημες κουβέντες. Πόσω μάλλον στην κάθε μια υπηρεσία!

Εν κατακλείδι η Αννούλα θα είναι πάντα το απόλυτο 10 στην καρδιά μου και ακόμη κι αν δε την ξαναδώ, θα εύχομαι τα καλύτερα για κείνην.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Άννα
Κοπέλες διαθέσιμες
-
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
May 06, 2012
Τιμή €
25
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού