Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 20 10 0.5
Studio 05 December, 2020 2666
Τσαχπίνα και Καυλιάρα Δέσποινα
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Καθυστερημένη κριτική.Σάββατο απόγευμα πηγαίνω Κασσάνδρας, μετά από μια περιήγηση στα γύρω καταστήματα και είδα κάτι αγάλματα να μου λένε "Γειά σου μουρό μου" (και ένα πρόστυχο που έκανε κόλπα με το στριγκάκι) μπήκα στο 4Α. Μέσα ήταν η Δέσποινα και μια άλλη της οποίας το όνομα δεν θυμάμαι, αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν η τσαχπίνικη και θερμή συμπεριφορά της κοπέλας, σώμα όπως στις φωτογραφίες με μπλε μάτια και χαριτομένο πρόσωπο.Αφού πήρα το απλό πέρασα μέσα όπου πλήρωσα και μου δώσαν πετσέτα για το ντούζ. Μετά από λίγο ήρθε η κοπέλα, ξεκίνησε με προκαταρκτικά χώρις κανένα ίχνος βιασύνης. Μου φόρεσε σκούφο μου πήρε μια καλή και υγρή πίπα και μετά συνέχισα εγώ τα προκαταρτικά (πολύ ωραία βυζιά),συνεχίσαμε με ιεραποστολικό όπου και τελείωσε, εμένα με τελείωσε με πίπα και μαλακία. Αμέσως μετά σηκώθηκε να μου φέρει χαρτί να σκουπιστώ!!! Άν μπορούσα να βάλω 10 στη συμμετοχή θα το έβαζα, το πενηντάρικο δεν έκλαψα καθόλου το αντίθετο πιστεύω το άξιζε. Άν πάντως δείτε την ίδια συμπεριφορά στο σαλόνι αξίζει το ρίσκο. Υπόψιν η κριτική είναι καθαρά υποκειμενική και μπορώ να πω ότι είχα χημεία με την κοπέλα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
December 18, 2010
Τιμή €
50
Εξτρά €
0
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Fetish
Τίποτα
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού