Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 20 10 0.5
Studio 05 December, 2020 2684
Μαρία η Σέρβα – Η Άννα είχε δίκιο……..
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Πολλούς ενδεχομένως να τους παραξενέψει ο τίτλος της κριτικής μου, γι΄αυτό εξηγώ αμέσως :

Την Μαρία την είχα δει πολλες φορές σε τσαρκες μου, αλλά δεν είχε τύχει να τη τιμήσω. Η Άννα, η μελαχρινή συνάδελφος της, που είναι μια από τις μεγάλες μου αδυναμίες, μου μίλησε με τα καλύτερα λόγια και αυτήν (μιας και είχε δει τις επιδόσεις της σε δίδυμα που είχαν κάνει μαζί) και με έπεισε, ότι αξίζει να την γνωρίσω καλύτερα. Έτσι λοιπόν σήμερα, που την πετυχα εδώ , το αποφάσισα

Η Μαρία είναι εντυπωσιακή γυναίκα, με αδύνατο σωματυπο, που τονίζει ακόμα περισσότερο τα μεγάλα της ενισχυμένα στήθη.
Ξανθιά με ίσια μαλλιά, λίγο κάτω από τους ώμου.
Σαρκώδη χείλη, λάγνο θηλυκό βλέμμα, sexy βραχνή σχετικά, φωνή.

Αρκετά «επιθετική» μπήκε στο δωμάτιο. Χωρίς να βγάλει το λευκό δικτυωτό σύνολο που φορούσε, ξεκίνησε με ένα εξαιρετικό καραμέλωμα στα @@κια, και πέρασμα του κορμού με την γλώσσα της, με εξαιρώντας το κεφαλάκι.
Δεν ήταν λίγη η ώρα που ασχολιόταν έτσι, κάτι που για να είμαι ειλικρινής με ανησύχησε, μήπως και με αυτό τον τρόπο, επεδίωκε το γρήγορο τελείωμα.
Όμως σύντομα με διέψευσε, χωρίς εγώ να πω ή να κάνω κάτι.
Σταμάτησε, έβγαλε τα «ρούχα» της και επιδόθηκε σε προκαταρκτικά υψηλού επιπέδου.
Φιλιά γλειψίματα από τον λαιμό μέχρι τους μηρούς. Δεκτική και στα δικά μου φιλιά και χάδια, με διακριτικούς αναστεναγμούς και βογγητά.
Συνέχισε με το σκηνικό της έναρξης, και όταν πλέον ήμουν στο 100% της στύσης μου, έβαλε το προφυλακτικό για ένα πολύ καλό στοματικό. Βαθύ, υγρό, αρκετα αισθησιακό. Χτυπήματα στα μάγουλα και την γλώσσα της, εκ νέου πέρασματα και ρουφήγματα στα @@κια. Χρήση χεριών, όπου και όσο χρειαζόταν.
Της ζήτησα να ανέβει επάνω μου και ξεκίνησε το sex. Η συμμέτοχη της αυξανόταν σταδιακά, με φιλιά, χάδια και αγκαλιές. Ιεραποστολικό και στα τέσσερα μέχρι το τέλος με καλά στησίματα, και πολύ καλή τεχνική.

Δυστυχώς τα Ελληνικά της δεν είναι ακόμα και τόσο καλά , έτσι ένας σύντομος διάλογος, σε cocktail Ελληνικών – Αγγλικών προηγήθηκε, πριν να αποχωρήσει.

Μια πολύ καλή συνεδρία. Κοπέλα που ξέρει τα μυστικά του sex, και δεν διστάζει να τα προσφέρει. Δεκτική, υπομονετική, μιας και παρόλο που πολύς κόσμος ήταν στο σαλόνι, δεν έδειξε κανένα σημάδι βιασύνης, και καταναλώσαμε αρκετό χρόνο μαζί στο δωμάτιο. Οι πληροφορίες της Άννας ήταν πραγματικά 100% αληθινές. Ευχαριστώ Αννούλα…….

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μαρία, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαρία η Σέρβα
Κοπέλες διαθέσιμες
Αννα
Ημερομηνία
March 12, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
  • στα χείλη
  • στα στήθη
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού