Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 7 10 0.5
Studio 02 December, 2020 4646
Μελίνα : Αδικημένη και επικίνδυνη.
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Θεωρώ το πρόσωπο της Μελίνας μέσα στα τρία πιο όμορφα πρόσωπα που κυκλοφορούν στα studio της Αθήνας.
Μακριά ξανθά μαλλιά, γαλάζια μάτια, χαρακτηριστικά που παραπέμπουν σε πίνακα του Da Vinci. Αναγεννησιακή φυσιογνωμία.
Πλούσιο στήθος ενισχυμένο, γυμνασμένο κορμί.
Είχε περάσει πάνω από ένας χρόνος από την τελευταία φορά που την συνάντησα, και σήμερα ήταν η σωστή στιγμή για μια νέα συνεύρεση.
Χρειάστηκε να περιμένω αρκετα στο καθαρό δωμάτιο μέχρι να έλθω το κορίτσι μας.
Γελαστή, ευχές λίγα λόγια και επί το έργον.
Καλά προκαταρκτικά που εστιάστηκαν σε φιλιά στον λαιμό, το στήθος και το υπόλοιπο σώμα μου.
Μου έκανε μια ευχαριστη έκπληξη: Με καβάλησε φέρνοντας το «γατάκι της» στο πρόσωπο μου και έτσι δεν μπόρεσα να κρατηθώ και το 69 με κοπέλα της δουλειάς ήταν γεγονός κάτι που σπάνια κάνω. Δεκτικη σε δακτυλοσκοπόησεις, ισα ισα που με παρότρυνε κιόλας, λέγοντας μου ναζιάρικα: «φτιάξε με»….
Να τονίσω πως ήταν πεντακάθαρη και μοσχομυριστή.
Από πλευράς της, το στοματικό ήταν παρά πολύ καλό, με άψογη περιποίηση στα @@κια.
Την σταμάτησα μιας και τα πράγματα πήγαιναν να ξεφύγουν από τον έλεγχο. «Σύρθηκε» πάνω στο σώμα μου και με reverse cow girl ξεκινήσαμε το sex. Συνέχεια στα τεσσερα και μετά ιεραποστολικό, με εκφράσεις πάθους στο πρόσωπο της.
Της ζήτησα να τελειώσουμε με στοματικό, μιας και με το 69 που είχε προηγηθεί, δεν είχα την ευκαιρία να την βλέπω να περιποιείται τον «μικρό Cheyenne».

Με δική της πρωτοβουλία, μετά το τέλος, έκατσε δίπλα μου και μιλήσαμε για αρκετα θέματα. Φάγαμε αρκετή ώρα, μέχρι την στιγμή που με παιδική αθωότητα μου λέει : "Κάθομαι και μιλαω, ενώ έξω περιμένουν".
Χαιρετηθήκαμε και έφυγε

Καλά όλα αυτά, θα μου πείτε. Ο τίτλος που κολλάει?
Το «αδικημένη» στο ότι δεν έχει την φήμη που της αξίζει.
Πολύ όμορφη κοπέλα με πολύ καλές αποδόσεις στο δωμάτιο. Όσο για το επικίνδυνη ? Η Μελίνα είναι άκρως ερωτεύσιμη και αυτό μπορεί να αποβεί καταστροφικό....

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μελίνα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Ημερομηνία
December 27, 2010
Τιμή €
50
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 6 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού