Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 5 10 0.5
Call Girls 05 June, 2017 2051
Αχ βρε Ρίνα Κατερίνα, και ας μην σε λένε έτσι.
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Κατ' αρχήν να πώ οτι το κορίτσι είναι 100% ελληνίδα 23 ετών, είχα κι εγώ τις αμφιβολίες μου επι του θέματος, εξαιτίας των προηγούμενων φωτογραφιών της χωρίς την μάσκα, που της έδιναν σκληρά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο(φωτογράφος σου λέει). Άφιξη της κοπέλας με 20λεπτη καθυστέρηση και ντύσιμο πιο casual πεθαίνεις, φόρμα, φούτερ και αθλητικά παπούτσια. Γενικά μου είναι αδιάφορο το ντύσιμο, το λέω για αυτούς που θέλουν ένα πιο αυστηρό dress code και μπορεί να χαλαστούν κάπως. Εμφάνιση ως προς το σώμα ακριβώς αυτό που βλέπετε στο video με ωραίο δυάρι στητό βυζί, που δεν έδωσα όμως την πρέπουσα σημασία μιας και είχα πέσει με τα μούτρα στο μουνί. Μουνί καλοσχηματισμένο και σφιχτό, θέλει προσπάθεια για να μπείς μέσα. Πρόσωπο όμορφο, ιδανικό για τα γούστα μου, γενικά πρόσωπο νεαρής καθημερινής ελληνίδας χωρίς ίχνος μακιγιάζ.


Πολύ κοινωνική και ομιλητική σπάει ο πάγος αμέσως, μην την αφήσετε όμως ανεξέλεγκτη θα τρέχετε να προλάβετε και δεν θα προλαβαίνετε. Ευθύς χαρακτήρας και λίγο μαγκάκι οτι την χαλάει θα στο πει και δεν θα το κρύψει. Ακόμα θυμάμαι την αντίδραση της και γελάω με το τελειωτικό στο στόμα. Πρώτος γύρος αγκαλίτσες και φιλάκια, γλωσσόφιλα όσα θέλεις αν και κάπως άτεχνα, γλειφομούνια, 69άρια και πίπα αρκετά καλή με έντονο ρουφογλείψιμο στα αρχίδια μου τα δυό. Τελείωμα στο στοματάκι της όπου τα κατάπιε όλα σαν καλό υπάκουο κορίτσι, σιροπάκι για τον λαιμό.


Δεύτερος γύρος τρείς τέσσερις κλασικές στάσεις, οπωσδήποτε να την βάλετε στα τέσσερα, της αρέσει και ζητάει δυνατά σκαμπίλια στα τρυφερά της κωλομέρια. Της είπα οτι είμαι αγαπούλης και δεν το έχω πολύ με τις αγριάδες, -καλά μου λέει, γάμα με δυνατά και γρήγορα να χύσω και εγώ. Εκεί στα τέσσερα να παίζει το μουνί της σε φρενήρεις ρυθμούς και να μας ακούει όλο το τετράγωνο με τις φωνές της. Έχυσε μου είπε μετά από ενάμιση ολόκληρο μήνα, εννοείται πως δεν έχυσε λέω εγώ. Εγώ πάντως τελείωσα και δεύτερη φορά, μέσα της αυτήν την φορά.


Κλείνοντας, δεν λέω καλά τα ρωσιδάκια και τα ρουμανάκια που τόσο αγαπάμε να γαμάμε, αλλά αμα πετύχει το παπούτσι απο τον τόπο σου θα σου βγεί nike(είπαμε casual το κορίτσι) και όχι μπαλωμένο. Πολλά φιλιά μέσα στη μούνα κούκλα.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
November 12, 2017
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Incall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
140
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Τα καταπίνει
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 November, 2017
Παιδιά τώρα το είδα απο κεκτημένη ταχύτητα κλίκαρα κατα λάθος για χώρο συνάντησης incall, η κοπέλα κάνει μόνο outcall.
P
priest
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: