Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 29 10 0.5
Call Girls 22 March, 2012 4438
19χρονος Πειρασμός!!!!
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Λόγω κάμποσων ημερών αποχής από το άθλημα και μιας και είχα αρκετή όρεξη σκέφτηκα να κλείσω ραντεβού με το συγκεκριμένο γραφείο για να γνωρίσω την νέα άφιξη Κατερίνα. Το ραντεβού κλείστηκε μέσω τηλεφώνου πολύ εύκολα σε γνωστό ξενοδοχείο των νοτίων προαστίων όπου θα το επισκεφτόμουν για πρώτη φορά.

Αφού έφτασα στο ξενοδοχείο διάλεξα δωματιάκι και έστειλα μήνυμα στο γραφείο με το νούμερο. Μετά από λίγα λεπτά η κοπέλα έφτασε και χτύπησε την πόρτα μου. Η πρώτη εντύπωση μόλις άνοιξα την πόρτα και την αντίκρισα ήταν πολύ θετική. Η κοπέλα είναι ακριβώς όπως και στις φωτογραφίες (μελαχρινή, κοντούλα και με αθώα φατσούλα) και μπήκε μέσα στο δωμάτιο με ένα πλατύ χαμόγελο στα χείλη. Αφού κάναμε τις πρώτες συστάσεις συνειδητοποίησα πως η κοπέλα δεν κατέχει καθόλου τα αγγλικά αλλά δεν πτοήθηκα. Ακολούθησαν ντουζάκια και από τους δυο μας χωριστά και καταλήξαμε στο κρεβάτι ώστε να προχωρήσουμε στο παρασύνθημα.

Χωρίς να το καταλάβω ανέβηκε από πάνω μου και αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα με τρομερό πάθος και όρεξη λες και ήταν αγάμητη για μέρες. Η κοπέλα με έκανε τούρμπο σε χρόνο d(t) και ύστερα από δική μου υπόδειξη στην νοηματική άρχισε την πίπα της ειρήνης με αρκετή μαεστρία! Χωρίς να το πάρω χαμπάρι η μικρή είχε εξαφανίσει τα πάντα με το στοματάκι της. Και τα παπούτσια μέσα που λένε...

Πολύ καλή πίπα και αρκετά υγρή. Τολμώ να πω από τις καλύτερες που έχω στην σύντομη πουτανοπορεία μου. Κρατήθηκα με νύχια και με δόντια να μην με τελειώσει και την γύρισα σε 69 για να την περιποιηθώ και εγώ λιγάκι. Το μουνάκι της ήταν πεντακάθαρο με τεράστια μουνόχειλα που γέμιζαν το στόμα καθώς το έγλυφες. Υστερα από μερικά λεπτά μου πέρασε με μαεστρία το σκουφάκι (χωρίς χέρια μόνο με το στόμα της) και στήθηκε στα τέσσερα ώστε να την βλέπω στον τεράστιο καθρέφτη του δωματίου δίπλα από το κρεβάτι. Μείναμε για λίγη ώρα σε αυτή την στάση αφού χάζευα το κωλαράκι της από ψηλά και τα αστεράκια τατού που έχει στην μέση της. Γούσταρε αρκετά και με παθιασμένες κραυγούλες γύρναγε και με κοίταζε στα μάτια όλο τρέλα και ταυτόχρονα αναστέναζε και έδειχνε να το απολαμβάνει. Δεν ήθελα και πολύ ο καψερός και λίγο πριν τελειώσω μέσα της πρόλαβα και σηκώθηκα όρθιος όπου σαν ηλεκτρική σκούπα τα ρούφηξε στο στοματάκι της. Δεν αντιλήθηκα αν κατάπιε τους απογόνους μου αλλά διακριτικά πήγε προς προς το μπάνιο όπου και φρεσκαρίστηκε. Σύντομο ντουσάκι εκ νέου και από τους δυο μας όπου αράξαμε στο κρεβάτι να πάρω μια ανάσα πρίν την εκκίνηση του δεύτερου γύρου. Με κρατούσε στην αγκαλιά της σαν να ήμουν το αγόρι της όπου με έκανε να την αγαπήσω και αυτή όπως και όλες τις άλλες.

Στο social time δυστυχώς η νεαρά δεν την παλεύει και πραγματικά ένιωθα αρκετά άβολα να είμαι αγκαλιά στο δωμάτιο με μια κοπέλα και να μην μπορώ να πω ούτε μια λέξη. Την ρώτησα με όσο πιο απλά αγγλικά μπορούσα ποιες γλώσσες μιλάει αλλά δυστυχώς μου απάντησε πως γνώριζε μόνο Ρώσικα και Ρουμάνικα και πολύ λίγα Αγγλικά. Ο πολυμήχανος όμως αγαπούλας έχοντας σύμμαχο την τεχνολογία σκέφτηκε την χρήση του online μεταφραστή από το smartphone μου. Όπερ και εγένετο το θαύμα της τεχνολογίας! Μιλούσα εγώ στο κινητό μου στα αγγλικά και αυτόματα αυτό μετέφραζε στα Ρώσσικα! Η Κατερινούλα είχε πεθάνει στα γέλια αλλά έτσι μπορέσαμε τουλάχιστον να ανταλλάξουμε δυο κουβέντες σαν άνθρωποι και να πούμε δυο μαλακίες πριν την έναρξη του δεύτερου γύρου.

Αν και ύστερα από δύο καταθέσεις μέσα σε λίγη ώρα είχα γίνει πάλι κάγκελο όπου άρχισε το ίδιο έργο από την αρχή. Ξεκίνησε πάλι με υπέροχη υγρή deep throat πίπα και γλύψιμο στην γύρω περιοχή και έπειτα στήσιμο για ιεραποστολικό για το κυρίως πιάτο. Εκεί άρχισα σιγά σιγά να ανεβάζω στροφές και να δίνω όλο και πιο δυνατά όπου η Κατερίνα φάνηκε να αντέχει και να το απολαμβάνει σε σημείο μάλιστα που οι φωνές της ακούγονταν τόσο δυνατά όπου έλεγα από μέσα μου πως θα νομίζουν πως την σκοτώνω. Οι ρώγες της είχαν γίνει κάγκελο και οι παλάμες της είχαν ιδρώσει. Ίσως με αγάπησε και αυτή... χαχαχαχα. Μετά από αρκετό σφυροκόπημα πάντως δεν άργησε να έρθει και το τέλος από εμένα μιας και ο χρόνος μας είχε σχεδόν εξαντληθεί.

Αφού τελειώσαμε κάτσαμε λίγο αγκαλιά στο κρεβάτι και μετά σηκώθηκε για ντουσάκι ώσπου να ετοιμαστεί να φύγει. Το συμπέρασμά που έβγαλα είναι πως είναι αρκετά καλή για GFE και μάλιστα στα χρήματα που ζητάει αλλά το κομμάτι της επικοινωνίας είναι αυτό που προς το παρόν την εμποδίζει να κερδίσει extra points. Η συμπεριφορά της πάντως μου αφησε αρκετά θετικές εντυπώσεις καθώς επίσης και ο σωματότυπός της. Θα προτιμούσα 1 νούμερο παραπάνω στο στήθος της αλλά αυτά είναι ίσως λεπτομέρειες μιας και νομίζω πως η κοπέλα αποτελεί καλό VFM για όσους ψάχνουν κάτι φρέσκο και νέο σε ηλικία με τα χαρακτηριστικά που φαίνονται και στις φωτό.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 26, 2012
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
130
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 18 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 March, 2012
Μπράβο Αγαπούλα, αναλυτικός και εμπεριστατωμένος όπως θα έπρεπε να είναι όλες οι κριτικές στο φόρουμ.
Z
zaxos11
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: