Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 29 10 0.5
Call Girls 22 March, 2012 4432
ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΟ
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Η Κατερινα ειναι ενα μικρο Ουκρανεζακι που ξεκιναει τωρα την καριερα του. Ευτυχως εχει δυνατη δασκαλα και γρηγορα θα γινει αστερι. Μπηκε στο δωματιο με χαμογελο, συστηθηκε , με φιλησε και πηγε να αλλάξει. Σε 1 λεπτο ηταν εξω με μια πετσετα. Με εσυρε στο κρεβατι και αρχισε ενα χαιδεμα σε ολο το κορμι μου. Το βυζακι του ειναι παιδικο σχεδον ανυπερκτο αλλα με δυνατη ρογα. Ευχαμαι να μην κανει την πεπατημενη και ριξει 2-3 κιλα σιλικονη. Δεν της παει καθολου. Το δυνατο του σημειο ειναι το φιλι. Ενα φιλι μς παθος με γλωσσα βαθια και κυριως απο ενα στομα που μοσχοβολαει. Χαιρεσαι να το φιλας και φιλαει συνεχεια. Το κολαρακι του σφιχτο στρογγυλο αλλα παρθενο ακομη. Το νινακι του μοσχοβολαγε πιο πολυ απο το στομα με τεραστια χειλια σαν βενταλια. Χαιρεται να την περιποιεισαι και μουσκευει πολυ γρηγορα. Αν βαλεις και ενα δακτυλο μεσα απαλα τοτε εκρηγνυται. Σε ολες τις στασεις δεκτικη και ευέλικτη. Οταν στο 2ο γυρο με πηρε στο στομα της αισθανθηκα κατι στην κοιλια μου. Φοβερο και συνεχες τσιμπουκι που με αφησε να σερνομαι στο πατωμα εξαντλημενος και εκεινη να γελαει με χαρακτηριστικο παιδικο γελακι. Ουτε κοιταξε το ρολοι αλλα περιμενε εγω να της πω ''στοπ δεν παει αλλο''. Η Εκατερινα λατρευει το σεξ και ειναι ακομη 19 χρονων. Ενα νεο αστερι γεννιεται.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 23, 2012
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
130
Εξτρά €
30
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού