Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 53 10 0.5
Call Girls 17 September, 2013 6923
Καλή
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Μετά τις τοσες καλες κριτικες, αποφάσισα κι εγω να συναντησω την Κατερινα. Να διευκρινίσω, ότι η συναντηση μας εγινε πριν κανει «ρεκτιφιέ» στα βυζάκια της και συγκεκριμενα τις τελευταιες ημερες πριν σταματησει γι’ αυτόν τον λογο (Μαντ μην «βαράς», αλλα δεν ειχα χρονο). Λοιπον, επικοινωνια ευκολη με την ιδια και κλεισιμο ραντεβου για την ιδια ημερα, ακομα πιο ευκολα. Από συμπεριφορα να σημειωσω, ότι ηταν μια χαρα, αν και ειχα αρχικα τους ενδοιασμους μου βασει αυτων που ειχα διαβασει παλιοτερα. Φτανω ξενοδοχειο, παιρνω δωματιο και της στελνω αριθμο. Μετα από λιγο, με παιρνει πισω και μου λεει ότι θα αργησει λιγο λογω κκινησης. Η αργοπορία, ήταν τελικα γυρω στο 15λεπτο, αλλα δεν εχω παραπονο από την στιγμή που ειδοποιησε (περιπου παρα 5 από την προκαθορισμενη ωρα του ραντεβου).
Όταν τελικα εφτασε και χτυπησε την πορτα, ειδα πραγματικα ένα teen με αρκετα tattoo, δεν ειμαι φαν αλλα δεν με «χαλασαν» κιολας, με αρκετα ωραιο προσωπο, piercing στο φρυδι και casual ντυμενη. Αφου «εσπασε» ευκολα ο «παγος» καθισαμε και μιλησαμε λιγο, προτου φτασουμε στο «κυριως πιατο». Εχει ωραιο χαρακτηρα και αν της φερθεις καλα, μπορει να ανακαλυψει καποιος και την αλλη καλή της «πλευρα».
Στα του «μενου», ξεκινησε με πολύ καλό στοματικο, αλλα από φιλιά τιποτα. Μηδέν. Τα απέφευγε διακριτικά, αφου οποτε πηγαινα να την φιλησω γυρνουσε το κεφαλι της και με φιλουσε ή με εγλυφε στον λαιμό. Η αλήθεια είναι ότι δεν με ξενέρωσε, αλλα χαλαστηκα λιγο. Περιποιηση και από μερους μου σε στάση «69» και πότε γλύφοντας την ιδια, που εδειχνε να το απολαμβάνει. Γενικοτερα, εχει καλη συμμετοχή στο κρεβάτι, χωρις να λεει «όχι» σε κατι που θα ζητησει καποιος, παντα σε λογικα πλαισια. Εδώ να σημειωσω, ότι εφερε και καλτσες μαζι της που της ειχα ζητησει, παρόλο που ηταν ακομα καλοκαιρι και εσκαγε ο τζιτζικας εξω και αν θυμάμαι καλά απ’ ότι μου ειπε, δεν είχε και πηγε και αγορασε, κατι που αν ισχυει, είναι στα «συν» της. Το ολο ραντεβου, κινηθηκε σε πλαισια gfe με «ψήγματα» pse. Στο 2ωρο, υπηρξαν 2 «πιστολιες» αλλα να πω την αληθεια δεν ειχα και διαθεση για άλλες, μιας και για πρώτη φορά ίσως στα χρόνια που συναντω κοπελες της δουλειάς, ήθελα να ειναι πιο πολύ αναγνωριστικο το ραντεβου. Οσο για την Κατερινα, πιστευω ότι είναι -ισως- η πιο «εγκεφαλική» κοπελα της δουλειας. Και εξηγούμαι. Αν δεν εχει και πολύ ορεξη για κατι ή δεν της κανει «κλικ» ο πελατης, τοτε μπορει και να «αφαιρεσει» καποιες από τις «υπηρεσιες» που προσφερει η ιδια στο προγραμμα της. Εδώ να πω, ότι στην πρωτη «πιστολιά» εκανε cim ενώ στην δευτερη το απέφυγε διακριτικά, αν και μου ειπε «δεν τα πρόλαβα» (δεν την πιστευω) και «τελειωσα» πανω μου. Τέλος, ξεχασα να αναφερω ποιο πανω, πως ειναι πολυ καθαρη και δεν αναδυθηκαν απο πουθενα "δυσαρεστες' μυρωδιες.
Εν κατακλείδι, δεν «εκλαψα» το αντιτιμο για το 2ωρο και στο μέλλον, μπορει να την ξανασυναντησω.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
August 08, 2016
Πόλη
Αθηνα
Χώρα
Ελλάντα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος €
180
Εξτρά €
23 το ξενοδοχείο
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
καθόλου
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα φτύνει
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού