Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 4 10 0.5
Studio Girls 06 February, 2017 7053
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΥΖΑΡΟΥ
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Τεταρτη βραδυ επισκεφτηκα την Κατερινα στο Βριλησσου 46. Το στουντιο ηταν πολύ καθαρό και μεσα στο δωματιο υπηρχε πετσέτα μιας χρήσεως, παντοφλες, αφρολουτρο. Περασα στο δωματιο μολις αντικρισα τις Βυζαρες της Κατερινας καθως εχω μια αδυναμια σε τετοιο στηθος και αμα ειχε πιο μοντελε σωμα ακομα εκει θα ημουνα..χαχαχα... "Υ.Γ δεν εχει ασχημο σωμα, λιγο νταρντανα αλλα σφηχτη και στη μεση κ η κωλαρα της". Η κοπελα εκανε πολυ καλη πιπα παρολο που ηταν με σκουφο, φιλια κανα 2 με λιγο γλωσσα και τα υπολοιπα χωρις. Απο στασεις στην αρχη ανεβηκε απο πανω μετα την γυρισα στα 4 , ακολουθησε ιεραποστολικο και στο τελος την τραβηξα στη γωνια απο το κρεβατη εγω ορθιος με τα ποδια της κολλητα στους ωμους μου ωστε να βλεπω τις βυζαρες να αρμενηζουν μεχρι να ερθει το τελος. Απο συμμετοχη ουτε ηταν τελειως έπιπλο ουτε κ κατι π να με συγκινήσει ιδιαιτερα, αλλωστε στα πιο πολλα στουντιο με το προγραμμα των 50ευρω ή εκαναν λιγα πραγματα ή ηταν τελειως επιπλα και για αυτο τον λογο ειχα χρονια να παω σε στουντιο. Χαμογελαστη ηταν παντως , χωρις να βιαζεται να τελειωσω.

Πληροφορίες

Studio συνάντησης
ΒΡΙΛΗΣΣΟΥ 46
Ημερομηνία
August 29, 2018
Βάρδια
Βραδινή
Τιμή €
50
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού