Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 2 10 0.5
katrin
Call Girls 21 May, 2021 2171
πιπίλα
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση πρόσωπο
 
9.0
Εμφάνιση σώμα
 
9.0
Συμμετοχή
 
10.0
Συμπεριφορά/Social time
 
9.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
10.0
το κορίτσι ήρθε στην ώρα του, μες την τρελή χαρά, χοροπήδαγε και τραγούδαγε. Με φίλησε και ζήτησε ποτό αλλά και να περάσει στο μπάνιο.
Φόραγε ένα ωραίο πλισέ φορεματάκι , γόβες και δερμάτινο. όταν κατέβηκε από τις γόβες κατέβασα και το βλέμμα μου κατά δέκα πόντους.
προσωπάκι όμορφο χωρίς ίχνος βαψίματος , άνετα την κάνεις 18-20, μαλλάκι περιποιημένο.
επέστρεψε με τα ωραία της μαύρα εσώρουχα , κορμάκι μικροκαμωμένο, αρκετά γυμνασμένο, ποπουδάκι χάρμα οφθαλμών.
Στηθάκια εντός στηθόδεσμου ακόμη.
χόρευε και μίλαγε , ρώταγε τί μου αρέσει και τί θέλω να κάνουμε. Της δίνω σύνθημα να πάμε στον καναπέ για τσιγάρο και όλα θα γίνουν.
Δυο τρεις κουβέντες και αρχίζω τα φιλιά , τα μοιράζει απλόχερα, χρήση γλώσσας και βέβαια. Της βγάζω τον στηθόδεσμο και να τα τα στηθάκια μικρά καλοσχηματισμένα, έτοιμα να σε καρφώσουν, ωραία ρόγα για δάγκωμα με εκείνη να αρχίζει να με γδύνει.
Άρχισε να φιλά ρόγες και να κατεβαίνει, αντί να τον βάλει στο στόμα της του μίλησε λιγουλάκι, προχώρησε προς μπαλάκια μεριά . ρούφηγμα και γλύψιμο. Επιστροφή στο πουλί μου λέγοντας, " πιπίλα". Έγλυφα , πιπίλιζε, έπαιζε με την γλώσσα της σε όλον τον κορμό , πνιγόταν αλλά εκεί.
Ζήταγε να τις κρατάω το κεφάλι, ήθελε να την χαστουκίζω ήθελε-ήθελε , όχι πως θα την άφηνα .
Την σταμάτησα και έβαλα γλώσσα στο μουνάκι της, σαν να ηλεκτρίστηκε , τρελάθηκε βάζω και δάκτυλα δαιμονίστηκε. Είναι το κάτι άλλο η μικρά.
μπαλόνι και στα τέσσερα, το ένα χέρι να ρίχνει σφαλιάρες στο κωλομέρι και το άλλο να τραβάει μαλλιά. Μούγκριζε και μίλαγε ρωσικά. Τα χέρια της κόντρα στο προσκέφαλο και η μάχη του συνεχίστηκε με δυο άλλες στάσεις, στα πλάγια και μετά ιεραποστολικά , τελείωσα πάνω στα υπέροχα βυζάκια της. Τ μάζεψε με τα χεράκια της και τα δοκίμασε.
Μπανάνι μαζί , κώλος έγινε το μπάνιο , πως δεν σκοτωθήκαμε , φόρεσε μια ρόμπα που είχα και πήγε στο σαλόνι, μπουρδέλο το υπόλοιπο σπίτι, παντού νερά. Τσάμπα έκανα την πλύστρα το πρωί. έπρεπε να της φέρω την μάπα να τα μαζέψει.
Πάμε για ένα τσιγάρο , κανονικό εκείνη , i qos εγώ αλλά δεν προλάβαμε να το τελειώσουμε και όρμησε , άρχισε να με γλύφει παντού, να τραβάει μαλλιά , να μπήγει τα νύχια της, μου έριξε και να δυο χαστούκια, ε τώρα θα δεις και λέω Πιπίλα, τον άρπαξε και ντιπ μέχρι πνιγμού, δεν τον άφηνε. εάν τον έκοβα και έφευγα χαμπάρι δεν θα έπαιρνε.
Την γύρισα για 69 , γλώσσα μέσα , δάκτυλα μέσα , σκαμπίλια φουλ , να είχα δια δυο άλλε χέρια θα πιάνανε και αυτά δουλειά.
Μείναμε κάνα δεκάλεπτο στο 69 και ζήτησε να γαμηθεί.
Μπαλόνι και κάθισε πάνω μου. Χτυπιόταν δίχως αύριο , κατέβαζε υγρά φουλ, φίλαγε , δάγκωνε, κάρφωνε νύχια ( προσοχή οι παντρεμένοι, οι ερωτευμένοι και οι χειμερινοί κολυμβητές).
Σηκωθήκαμε και την έβαλα με κόντρα στον τοίχο,φώναζε λες και την έσφαζα, δεν κωλώνει πουθενά,
μαλλιοτράβηγμα φουλ σφαλιάρες άντε γεια στα υπέροχα κωλομέρια, το ζει στα κόκκινα , γουστάρει και λέει enjoy your life baby !
μακάρι να μπορέσω να την ξαναβρώ ελεύθερη !!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 21, 2021
Πόλη
αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
210
Service Style
PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα καταπίνει
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού