Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 27 10 0.5
Call Girls 29 April, 2017 9316
Ήταν όλο γλύκα!
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Τώρα τελευταία το έχω ρίξει στα ραντεβού με τα στανταράκια μου. Γι’ αυτό και σήμερα συνάντησα τον πρώην Γκαλινάκι. Την είχα δει τις προάλλες έξω από το Prive εγώ πήγαινα σε ραντεβού κι εκείνη είχε τελειώσει. Με άναψε το άτιμο όταν ψιλοχαμουρευτήκαμε έξω από το ξενοδοχείο.

Το κορίτσι είναι ομορφούλικο, ευγενικό, πολύ καθαρό, ναζιάρικο και πολύ πολύ θηλυκό. Όταν χαμογελάει είναι όλα τα λεφτά, αχ τα πανέμορφα ματάκια της. Έχει ωραίο σωματάκι, πολύ καλό φυσικό στήθος, αν και είναι λίγο ευαίσθητη εκεί. Ένα άλλο που μου μ’ αρέσει πολύ, που με τρελαίνει θα έλεγα, είναι το ντύσιμό της έρχεται με πολύ ωραία και σέξι ρούχα, όπως πρέπει, κατά τη γνώμη μου, να έρχονται στα ραντεβού τους όλα τα CG.

Πλέον γνωριζόμαστε αρκετά καλά και περνάμε και οι δύο καλά. Δεν έχω να προσθέσω κάτι καινούργιο απ’ αυτά που έχω ξαναγράψει. Η συμμετοχή της εξακολουθεί να είναι πολύ καλή, οι υπηρεσίες της καλές. Εάν έκανε και CIM εκτιμώ ότι όλοι θα την συναντούσαμε πολύ πιο συχνά, όμως δεν πειράζει είναι πολύ γλυκιά και χωρίς αυτό περνάς καλά.

Σήμερα ήθελα πολύ GFE, μόνο GFE, ήθελα πολλά φιλιά, πολλά χάδια και πολλές αγκαλιές, σφικτές αγκαλιές έτσι κύλησε το ραντεβού μες τη γλύκα, όπως το ήθελα. Κι έφυγα με το χαμόγελο από το ξενοδοχείο.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 16, 2018
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
80
Εξτρά €
-
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Ηλικία Πελάτη
54
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Σχέση-Παντρεμένος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 June, 2018
Σα δε ντρέπεσαι σοβαρός άνθρωπος να (ψιλο)χαμουρεύεσαι με τα κορίτσια σε εξωτερικούς χώρους χύμα σε κοινή θέα χαχαχα. Είσαι φοβερός φίλε μου συνέχεια με εκπλήσσεις. Keep going Liaris
V
voyager
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: