Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 27 10 0.5
Call Girls 29 April, 2017 9314
ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ!!!
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Αφου επιτελους καταφερα και βρηκα λιγο χρονο και πηγα Αθηνα ειπα να δοκιμασω την Katy. 2-3 μηνυματα στο viber απο την προηγουμενη μερα (δν ειμαι απο Αθηνα) και 1 μηνυμα 2 ωρες πρν το ραντεβου για το 100%. Το ραντεβου εγινε απογευμα σε γνωστο χοτελι στο Μεταξουργειο. Η κοπελα στην ωρα της (μονο εγω αργησα λιγο λογο κινησης :D). Παιρνω δωματιο κ στελνω μηνυμα. Ανοιγω την πορτα κ βλεπω ενα παρα πολυ ομορφο κοριτσι της διπλανης πορτας, κοντουλα με pettit σωματακι (εχει απιστευτο κωλο)!! Σε σχεση με τ δικο μου υψος ειναι πολυ κοντουλα αλλα δν το σκεφτηκα καθολου!
Ξεκινησαμε τα φιλια για να σπασει ο παγος, φιλαει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ, και βουρ στο μπανιο για ντουζακι. Αφου καναμε το ντουζακι μας ξεκινησαμε παλι τα φιλια. Ανεβηκε πανω στο κρεβατι για να με φτανει στα φιλια (χαχαχαχα) κ αρχισε σιγα σιγα να κατεβενει κατω! Εκανε ενα παρα πολυ ωραιο τσιμπουκι με σαλιο. στην αρχη σιγα σιγα κ μετα αρχισε να το βαζει ολο μεσα στο στομα της. Την σταματησα γτ κοντευα να χυσω και ηθελα να δοκιμασω το μουνακι της. Την ξαπλωνω κατω κ αρχισα να της γλυφω το μουνακι της που μοσχοβολουσε. Περασμα σκουφιου και αρχισα να την γαμαω ιεραποστολικα, στην αρχη σιγα σιγα και μετα αρχισα κ ανεβαζα στροφες κ δν μου ειπε τπτ. Την γυρναω στα 4 κ εκει αρχισε το σφυροκοπημα. για εμενα η καλυτερη σταση, την γαμαγε κ ειχε γυρισει το κεφαλι της κ με κοιταγε... εκει δν αντεξα κ τα εριξα ολα στο σκουφακι.
Δυστυχως ομως το ραντεβου για εμενα κρατησε 30 λεπτα γιατι χτυπησε το τηλ μου και επρεπε να φυγω επιγοντως. Δωσαμε ξανα ραντεβου για το μελλον γτ η κοπελα ηταν απιστευτη κ μου βγαζει βιτσια και θελω να δοκιμασω κ αλλα πραγματα μαζι της!! Δωρακι στο τελος κ ειπε οτι μπορει να κανονισουμε να ερθει αυτη στην πολη μου για ενα 3ωρο ραντεβου κτλπ.. μονο κ μονο με αυτο ειναι στα +++ για εμενα!!!
Μπραβο σου κοπελα μου!!!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 21, 2018
Πόλη
Αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος €
80
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Mouth Fucking
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Ηλικία Πελάτη
32
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 October, 2018
Μπράβο για την επιλογή σου φίλε το κουκλάκι είναι εγγύηση. Βέβαια για να μην υπάρξουν μελλοντικές παρεξηγήσεις από άλλους φίλους, γνώμη μου είναι ότι στη διάρκεια έπρεπε να είχες βάλει 60 λεπτά, που πράγματι αντιστοιχούν σε 80€. Το ότι αποχώρησες στα 30 λεπτά δεν φταίει η katy@ αλλά το απρόοπτο που σου έτυχε.
V
voyager
23 October, 2018
Εχεις δικιο, δν το σκεφτηκα καθολου! το θετικο ειναι οτι το αναφερω στην κριτικη μου. ;)
M
mp0uklas
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: