Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Call Girls K katty 28 April, 2017 2010
Καλή συνάντηση
Γενική βαθμολογία 

7.3
Εμφάνιση πρόσωπο 

7.0
Εμφάνιση σώμα 

7.0
Συμμετοχή 

6.5
Συμπεριφορά/Social time 

7.0
Καθαριότητα κοπέλας  

9.5
Σχέση απόδοσης/τιμής 

7.5
Γράφω την κριτική με κάποια καθυστέρηση. Η κοπέλα δεν έχει τα έξτρα κιλά που φαίνονται σε κάποιες από τις φωτογραφίες. Καλό σωματάκι, κοντούλα όμως και συμπαθητικό πρόσωπο (ματάρες). Συνάντηση στο σπίτι μου, έστειλα sms το μεσημέρι για ραντεβού το βράδυ και απάντησε άμεσα. Είναι ευγενική και γλυκιά κοπέλα, φιλάει καλά αλλά όχι παθιασμένα.. Γενικά νιώθεις ότι είναι συγκρατημένη, δεν λύνεται. Αλλά ενδιαφέρεται για την απόλαυση του πελάτη και αυτό το εκτιμώ. Σόσιαλ μέτριο προς καλό. Στο θέμα της διάρκειας είναι άνετη, είχε βάλει αφύπνιση αλλά δεν ένιωσα κάποια ανυπομονησία καθώς πλησίαζε το τέλος. Δύο γύροι έπαιξαν που ξεκίνησαν με γλύψιμο εκατέρωθεν (έγλειψα και κώλο αρκετά την πρώτη φορά αλλά μου είπε ότι δεν της άρεσε) και τελείωσα μέσα της, με προφύλαξη εννοείται. Όταν ήταν πάνω μου μου φάνηκε ότι απέφευγε την πλήρη διείσδυση. Ααα, και δάχτυλο με τίποτα. Σε γενικές γραμμές καλές υπηρεσίες από μια καλή και πολύ καθαρή κοπέλα που έχει συνείδηση του ρόλου της αλλά δεν κάνει το βήμα παραπάνω. Και μόνο gfe εννοείται. Σας χαιρετώ!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 10, 2018
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
80
Service Style