Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 27 10 0.5
Call Girls 29 April, 2017 9351
Όλα καλά με την Katty
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Μετά τις ψηλές, εντυπωσιακές μοντελέ γκόμενες (Bella, Michelle) το γύρισα σε πιο γήινες ...καμπυλωτές μαναρομπεμπέκες (Alexandra και τώρα Katty) χωρίς να το μετανιώσω καθόλου θα έλεγα. Η επικοινωνία μαζί της για το ραντεβού πολύ εύκολη και τα ελληνικά της πολύ καλά.
Αν στο ένα άκρο υπηρεσιών (PSE) είναι η Δήμητρα, τότε στο άλλο (GFE) είναι η Katty. Ένα γλυκό, τρυφερό, πεντανόστιμο μπακλαβαδάκι που ανεβάζει τη διάθεση και το ...ζάχαρο !
Φτάνει δεν φτάνει το 1.55 ύψος, κιλά γύρω στα 45, απαλό κατάλευκο δερματάκι, γλυκιά φατσούλα, μακριά μαλλάκια, περιποιημένη, χαμογελαστή και ευδιάθετη ...σκαρφαλώνει πάνω σου και σε ξεζουμίζει. Δεν μου φάνηκε και πολύ παθητική όπως διάβαζα κάπου, ναι μεν είναι χαμηλών τόνων αλλά είναι αρκετά ...σκανταλιάρα. Διαβολάκι σκέτο! Ήρθε στο σπίτι μου με ένα κόκκινο φορεματάκι, μέσα στην καλή χαρά και με το που μπήκαμε μέσα άρχισε τις ...ζαβολιές. Δεν χρειάστηεκ να βγούμε από την κρεβατοκάμαρα. Μόνο για ντουζ και όταν χρειάστηκε να ντυθεί για να φύγει. Πέρασα ένα υγρό και ευχάριστο δίωρο με το κορμάκι της στα χέρια μου. Είναι μανιτζέβελη οπότε στο cow την άφησα να χοροπηδάει όσο ήθελε. Στα 4, μετά ιεραποστολικό, στο πλάϊ και γενικά δεν είχε θέμα. Παθιάρικα φιλιά, φωνούλες, γλυψίματα, δαγκώματα, πίπες, ωραία βλέμματα, μια χαρά τα πάντα όλα.
Το μόνο αρνητικό που βρίσκω να πω είναι ότι το βυζάκι το περίμενα καλύτερο, δλδ πιο στητό. Και επίσης κατά τη διάρκεια τηε συνεύρεσης δεν ξεχνάς ότι είσαι με επαγγελματία, αλλά μερικές φορές αφήνεται και αυτή να το απολαύσει.

Θα πρέπει όποιος την πάρει να έχει υπόψη του ότι λέει όχι σε CIM/CIF και πρωκτικό χωρίς να το διαπραγματεύεται.
Συνίσταται σε GFE fanatics, πιπινολάτρεις, petite lovers και προσφέρεται για αγαπησιάρικες, γούτσου - γούτσου καταστάσεις. Αγαπούληδες ορμήστε !!
Δεν καπνίζει, δεν πίνει και δεν ...ξενυχτάει !! Χα χα . Μόνο για δουλειά, αλλιώς ίσα στο σπίτι το γλυκούλι μου.

Θα πρέπει να θεωρούμε τον εαυτό μας τυχερό για 2 λόγους. Πρώτον γιατί έχουμε την ερωτική επιθυμία να μας ...τραβολογάει από δω κι απο κει και δεύτερον έχουμε την οικονομική δυνατότητα ενίοτε να την ικανοποιούμε.

Καλά να περνάτε !

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 28, 2018
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος €
160
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Ελεύθερος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού